Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Half & Half: Cool Fashion Trends

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Half & Half: Cool Fashion Trends

Half & Half: Cool Fashion Trends - Cesur moda tutkunları için süslü kontrastlar!

Half & Half: Cool Fashion Trends, dört kadın influencer'a farklı renk, desen ve malzemelerden iki parçalı kıyafetler tasarlamalarında yardımcı olduğunuz yaratıcı bir giydirme oyunudur.

Half & Half stili sosyal medyayı ele geçiriyor ve dört moda prensesi bunu kendileri denemek için can atıyor. Bu görünüm, yarısı farklı bir renkten, farklı kumaşlardan ve hatta farklı kesimlerden yapılmış zıt giysilerle karakterize edilir. Şimdi kıyafetleri yeni trende uygun hale getirmek için bir moda uzmanı veya stilist olarak becerilerinize ihtiyaç var.

Kıyafetlere geçmeden önce uygun makyajı yapmalısınız. Ruj ve göz kalemi doğruysa, şık bir saç modeli seçebilirsiniz. Temaya uygun olarak seçebileceğiniz abartılı, iki tonlu saç modelleri de var.

Ardından farklı iki tonlu kıyafetler deneyin ve yaratıcılığınızı serbest bırakın. Yeni stil ile hem iki tonlu blazer ceket ve uyumlu etek ile şık iş kıyafetleri hem de eşofman altı ile kız kıza gece gezmesi için rahat görünümler yaratabilirsiniz. Farklı üstleri ve pantolonları birleştirin ve yarı yarıya görünümünüzün ne kadar süslü olması gerektiğine kendiniz karar verin. Belki de mükemmel kıyafet kot pantolon ve yazlık pembe beyaz bir üstten gelecektir?

Dört prensesin stillerini uyumlu aksesuarlarla tamamlayın ve sosyal medya profilleri için modaya uygun fotoğraflar çekmelerine yardımcı olun. Alışılmadık kıyafetler takipçileri tarafından beğenilecek mi?

Trend belirleyiciler için daha fazla makyaj oyunu

Half & Half: Cool Fashion Trends'ı sevdiyseniz, neden yüksek sosyete için eşleşen kıyafetler yaratmıyorsunuz ve Billionaire Dress Up Game oynamıyorsunuz?

Modaya uygun iki tonlu kıyafetler yaratın ve KralOyun'da ücretsiz olarak Half & Half: Cool Fashion Trends oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Half & Half: Cool Fashion Trends

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 06.|10.|2023
  • Publisher: Witchhut (95)
Half & Half: Cool Fashion Trends

Üye Yorumları