Halloween Mahjong

6 yıldan itibaren onaylandı
5   x Likes0x Dislikes

Hinweis: Wenn das Spiel nicht automatisch auf Deutsch eingestellt ist, wähle im Startbildschirm in der unteren linken Ecke im Drop-down-Menü DE aus.

Reklam

Halloween Mahjong - popüler ürkütücü motifleri birleştirin!

Halloween Mahjong, hayaletlerin gecesi için ürkütücü bir ortamda eşleşen taşları birleştirebileceğiniz atmosferik bir mahjong oyunudur.

Cadılar Bayramı Mahjong'unun 50 seviyesinde becerilerinizi gösterin ve her zaman iki serbest aynı motifi birleştirin. Bir karo, başka bir karo tarafından kaplanmamışsa ve en az bir kenarı boşsa serbesttir. Fayansların üzerindeki birbirinden güzel motiflerin sizi Cadılar Bayramı havasına sokmasına izin verin. Yarasalar, örümcekler veya balkabağı kafalı korkuluklar bulacaksınız. Eğer takılırsanız ve bir süre hiçbir şeye tıklamazsanız, oyun size bir sonraki aşamada hangi taşları kullanabileceğinizi renkli olarak gösterir. Tüm taşları temizlemek için seviye başına sınırlı bir süreniz var. Menünün sağ tarafında, oyunu istediğiniz zaman duraklatabilir ve bunun altında taşları karıştırabilirsiniz. Ama dikkat edin, karıştırmak size 300 puan kaybettirir!

Sonbahar için daha fazla Mahjong oyunu

Cadılar Halloween Mahjong sevdiyseniz, neden Happy Farm The Crop oynamıyorsunuz?

Şimdi tüm eşleşen kombinasyonları bulun ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Halloween Mahjong oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Halloween Mahjong

Halloween Mahjong

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
30.|10.|2022
Üretici:
zygomatic (16)

x