Hard Crash Car Stunts

6 yıldan itibaren onaylandı
62%
103   x  oylandı0x  oynandı

Fahren: WASD / Handbremse: Leertaste / Pause: ESC

Reklam

Hard Crash Car Stunts - Rampalar, tüpler ve harika hareketler!

Hard Crash Car Stunts, çok sayıda mega rampada çok sayıda dublör gerçekleştirebileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur!

En sevdiğiniz arabaya atlayın ve yarışa hazır olun! Dublör pistlerini kontrol etmek için ok tuşlarını ve el frenini kullanmak için boşluk çubuğunu kullanın. Duraklatmak için Esc tuşuna ve kamera ayarını değiştirmek için C tuşuna basın.

Bolca aksiyon yaşamak için iki modda sürün ve arabanızı özelleştirmek için para kazanın. Serbest modda pervaneler, rampalar veya tamponlar gibi çeşitli engellerle karşılaşabilirsiniz. Sizi aşağı doğru bir tüpe gönderen portalları bulun ve uçurumların üzerinden atlamak için yeterli hızı toplayın! Dikkat: Tüplerdeki boşluklardan kaçının ve önünüzdeki pistten hızla yukarı çıkın, aksi takdirde çarparsınız ve eğlence biter.

Sonsuz modda, hemen tüplerin içinden inişe geçiyorsunuz ve burada mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyorsunuz. Hard Crash Car Stunts'ta geçtiğiniz her kontrol noktası size para kazandırır, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın. Yeterince para topladıktan sonra, "Garaj" altındaki ana menüden aracınızı özelleştirebilir ve tekerlekleri, jant kapaklarını, spoyleri veya boya işini özelleştirebilirsiniz.

Daha heyecanlı dublör oyunları

Direksiyon başında daha fazla gösteri yapmak ve hatta polisten kaçmak istiyorsanız, Police Real Chase Car'ı öneririz.

Şimdi yola çıkın ve tüpe binin! KralOyun'da Hard Crash Car Stunts ücretsiz çevrimiçi oyna!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Hard Crash Car Stunts

Hard Crash Car Stunts

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
01.|12.|2022
Üretici:
GameArter (14)

x