Headphone Rush

Tüm yaş grupları için onaylandı
125   x Likes59x Dislikes
Reklam

Headphone Rush - farklı yıllara ait müzikleri dinleyin!

Headphone Rush, kulaklıklarınızla yılları veya ayları toplayabileceğiniz ve bitiş çizgisinde topladığınız yılın müziğini dinleyebileceğiniz müzikal bir beceri oyunudur.

Oyun prensibi size muhtemelen diğer Rush oyunlarından veya uygulamalarından tanıdık gelecektir. Yarış pistinde önünüzde yıl, ay, hafta veya gün gibi zaman dilimleri bulunan kapılardan geçin ve hangi sayının daha iyi olduğuna karar verin. 120 hafta bir yıldan daha mı iyi yoksa daha mı kötü? Yani Headphone Rush'ta biraz matematik ve iyi bir sayı kafası çok talep görüyor. Yeşil hedefler genellikle kırmızılardan daha iyidir, çünkü onlardan bir süre düşülür. Goller arasındaki notları da kaçırmayın ve sürpriz güçlendiricileri alın. Belki yeni kulaklıklar bulursun?

Bitiş çizgisinde, hangi yıla ulaştığınızı öğrenecek ve iki tipik müzik tarzından birini seçip ona uygun bir melodi dinleyebileceksiniz.

1895'ten başlayın ve önceki turlardan kazandıklarınızı kullanarak ek yıllar satın alın, böylece modern müzik dönemlerine hızla ulaşabilirsiniz.

İpucu: Müziği duyabilmeniz için Headphone Rush her zaman sesli olarak çalınmalıdır!

Headphone Rush'ı seviyorsanız, neden Money Rush ve Dressing Up Rush'ı da oynamıyorsunuz?

En güzel melodiler ve harika şarkılar çınlasın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Headphone Rush oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Headphone Rush

Headphone Rush

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
23.|08.|2022
Üretici:

x