Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Money Rush

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Fruit Ninja
6+
Craft Drill
0+
Only Up Parkour 2
6+
Ice Cream Roller!
0+
Dinosaur Game
0+
Chinese Food Cooking
0+
Hamster Apartment
0+
Lawn Mower
0+
Sort Parking
0+
Rising Squares
0+
Emoji Match
0+
GPU Mining
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mini
  4. Money Rush

Money Rush - para sokakta!

Money Rush, önünüzdeki parkurda çok sayıda para toplayabileceğiniz ve akıllı hesaplama adımlarıyla artırabileceğiniz modaya uygun bir oyundur.

Money Rush'taki amacınız gerçekten zengin olmak! Önünüzdeki paraları toplayın ve paranızı artıran pistteki kapılardan geçin. En iyi matematiksel seçenekleri seçin. X1 seçeneğini seçmediğiniz veya sıfır eklemediğiniz sürece toplama ve çarpma genellikle size daha fazla para kazandıracaktır. Bölme veya çıkarma işlemi elbette madeni para arzınızı azaltacaktır. Yeşil kapılar genellikle size paranızı artırma fırsatları sunar, kırmızı kapılar ise gelirinizden bir şeyler keser.

En iyi hedefleri seçmek için farenizi kullanın veya kaydırın ve matematik becerilerinizi test edin!

İpucu: Bitiş çizgisine geldiğinizde, kazancınızı yeni gelir getiren mağazalara yatırabilirsiniz. İşte bu noktada Money Rush boş bir oyun haline geliyor!

Money Rush'ı sevdiyseniz, neden Dressing Up Rush oynamıyorsunuz ve koşarken doğru kıyafetleri bir araya getirmiyorsunuz?

Banka hesabınız çoktan doldu mu? Bu ücretsiz çevrimiçi uygulama oyununda servet biriktirmeye başlayın ve KralOyun'da Money Rush'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Money Rush

  • Oynanma sayısı: 3.499
  • Yayın tarihi: 16.|08.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1562)
Money Rush

Üye Yorumları