Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Snake Island 3D

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Island.io
6+
Merge Car 3D
6+
For Honor Warriors.io
12+
Snake Island 3D
6+
Fall Friends
6+
Worm Hunt: Snake Game IO Zone
12+
GhostFight.io
6+
Rider.io
0+
Eat.io Online
6+
Dust Buster.io
0+
BrawlBall.io
6+
Crowd Farm
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. .io Games
  4. Snake Island 3D

Snake Island 3D - Yılan adasını fethedin!


Snake Island 3D, bir yılan olarak lezzetli meyveleri yemeniz ve sonuna kadar hayatta kalmanız gereken heyecan verici bir çok oyunculu oyundur.

Bir yılan olarak başlıyorsunuz ve farklı adalarda farenizle veya parmağınızla hareket etmeniz gerekiyor. Her seviye farklı bir ortam ve farklı meyveler sunar. Yılanınızın muz veya portakal gibi meyveleri yemesine izin verin ve verilen süre içinde mümkün olduğunca uzun süre almaya çalışın. Oyun alanındaki diğer yılanlara dokunmaktan kaçının. Eğer diğer yılanlardan biri sizin yılanınıza çarparsa, yılan eriyecek ve yediği tüm meyveleri serbest bırakacaktır. Bu sizin için harika bir ekstra yiyecek!

Snake Island 3D'de bir seviyenin sonunda, başarılarınız için elmaslar ve madeni paralar alırsınız. Paralarla daha fazla yılan satın alabilirsiniz. Bunları birleştirdiğinizde, başka bir hayvanın kafasına ve özelliklerine sahip yeni bir yılan elde edersiniz. Yılan şeklinde bir çita, panda, corgie veya köpekbalığına ne dersiniz? Her halükarda, küçük yılan hayvanlar çok komik görünüyor.

Ana menüde ne kadar çok hayvanınız varsa, onlardan o kadar çok jeton alırsınız. Çünkü bu hayvanlar, ister bir seviye oynayın ister ara verin, otomatik olarak para toplar. Her bir hayvanın birleşme seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar fazla jeton üretirler. Elmaslar için, birleştirme yoluyla zaten kilidini açtığınız bir hayvanı doğrudan satın alabilir ve böylece değerli oyun karakterleri havuzunuzu genişletebilirsiniz.

Açgözlü yılanlarla daha fazla io-çok oyunculu

Snake Island 3D'yi beğendiyseniz Worm Hunt: Snake Game veya Worms Zone'u da denemelisiniz.

Şimdi yemek zamanı! Bir sürü sevimli hayvanla oyun alanında savaşın ve Snake Island 3D oyununu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Snake Island 3D

Snake Island 3D

Üye Yorumları