Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Island.io

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Portal TD
12+
Idle Medieval Kingdom
6+
GPU Mining
0+
Dots And Boxes
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Billion Marble
0+
Island.io
6+
Idle Mole Empire
0+
Gemilerin Istilası
12+
Battle Chess: Puzzle
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Island.io

Island.io - Dünyayı Fethedin!

Island.io, zaferi garantilemek için birliklerinizle düşman adalarını fethetmeniz gereken hızlı tempolu bir strateji oyunudur.

Her seviyeye, üzerinde belirli sayıda birim bulunan açık yeşil bir adada başlarsınız. Birim sayısı sürekli olarak artar. Ordunuzun düşman veya tarafsız adalara saldırmasını sağlamak için fareyi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

Bir fethin başarılı olması için gönderdiğiniz birlik sayısı düşmanınkinden fazla olmalıdır. Aynı şey tarafsız adalar için de geçerlidir, ancak orada belirtilen sayıyı aşarsanız fethedebilirsiniz. Kendi birlikleriniz sayıca üstünse, yok edilirler, ancak düşman birliklerinin sayısını aynı değerde azaltırlar. Böylece yetenekli bir komutan, maiyetini rakibin savunmasını zayıflatmak için de kullanabilir.

Bir ada fethedildiğinde, sizin için asker üretmeye başlar ve bu askerleri de hakimiyet alanınızı genişletmek için kullanabilirsiniz. Bir haritadaki tüm düşman adaları sizin kontrolünüz altındaysa, seviyeyi kazanırsınız. Öte yandan, son adanız fethedilirse, oyunu kaybedersiniz.

Her zafer için, ana menüdeki bir turdan sonra aşağıdaki yükseltmeleri satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar alırsınız:

  • Başlangıç adanızdaki birliklerin sayısını artırın.
  • Adalarınızdaki birliklerin üretim oranını artırın.
  • Ada başına yerleştirilebilecek maksimum birim sayısını artırın.

Ayrıca altınlarınızı fraksiyonunuz için yeni renkler satın almak veya başlangıç adanızdaki anıtı değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Akıllı stratejistler için daha fazla zeka oyunu

Island.io'yu sevdiyseniz, neden düşman kovanları yenip Clash of Hive oynamıyorsunuz veya State.io: Conquer The World'de birliklerinize liderlik etmiyorsunuz?

Bir general olarak rakiplerinizi ustalıkla alt edin ve tüm ada dünyalarına hükmedin! KralOyun'da ücretsiz olarak Island.io oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Island.io

Island.io

Üye Yorumları