Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fall Friends

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Island.io
6+
Merge Car 3D
6+
For Honor Warriors.io
12+
Snake Island 3D
6+
Fall Friends
6+
Worm Hunt: Snake Game IO Zone
12+
GhostFight.io
6+
Rider.io
0+
Eat.io Online
6+
Dust Buster.io
0+
BrawlBall.io
6+
Crowd Farm
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. .io Games
  4. Fall Friends

Fall Friends - eleme sistemli bir yarış!

Fall Friends, diğer tüm oyunculardan önce bitiş çizgisine ulaşmak istediğiniz hızlı tempolu bir zıplama ve koşma oyunudur.

Göreviniz, çok sayıda engelden kaçınırken iri yarı karakterinizle koşmak ve bitiş noktasına atlamaktır. Rakipleriniz tarafından pistten çıkarılmadığınızdan emin olun, çünkü o zaman grubun çok gerisinde kalırsınız. Eleme sistemi kullanan Fall Friends, kimin en iyi olduğunu belirlemek için yarışmacıları tur tur eliyor!

Birinci, ikinci ve üçüncü seviyede son dört oyuncu arasında olmamalısınız, bu yüzden bitiş çizgisini geçmek için acele edin. Popüler oyun Fall Guys'a benzer şekilde, bu yumuşak dolgulu bebeğinizle oldukça komik görünebilir! En azından blob benzeri figürler, yumuşaklıkları sayesinde engellere ve düşmelere karşı iyi korunuyor.

Kontrol: WASD veya ok tuşları ile kontrol ediyor ve boşluk tuşu ile zıplıyorsunuz. Mobil cihazda, çalıştırmak ve yönü belirtmek için ekranı basılı tutarsınız. Dokunduğunuzda karakteriniz zıplar. Tamamlanan tur başına kazandığınız parayla, her 300 jeton için rastgele yeni bir görünümün kilidini açabilirsiniz.

Sizin için daha heyecan verici mini oyunlar

Fall Friends'i sevdiyseniz, neden Stickman Planks Fall oynamıyorsunuz?

Zirveye giden yolda savaşın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Fall Friends oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fall Friends

Fall Friends