Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Tower Defenders

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Portal TD
12+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Gemilerin Istilası
12+
Lanetli Hazine
12+
Balon Meydanı 3
6+
Tower Defense Clash
6+
Cursed Treasure 1.5
12+
State.io: Conquer The World
6+
Trap Craft
12+
Merge Cannon: Chicken Defense
6+
Merge Defense
12+
Tower Swap
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Savunma Oyunları
  4. Tower Defenders

Tower Defenders - Kulenizi savunun!

Tower Defenders, düşman dalgalarını savuşturmanız ve tek bir kule ile savunmanızı oluşturmanız gereken kapsamlı bir boşta savunma oyunudur.

Kuleniz, krallık ile kötü iskelet savaşçı orduları arasında duran tek şeydir. Savunma sistemi saldırganlara otomatik olarak normal mermiler fırlatır. Düşmanlarınıza ek özel mermiler yönlendirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın.

Fantastik iskeletlerin sonsuz dalgalarına karşı savaşın ve kulenizin yaşam sayacı sıfıra düşmeden mümkün olduğunca uzun süre dayanmaya çalışın.

Kalenizi genişletin

Başarıyla savuşturulan her dalgadan sonra, size çeşitli avantajlar sağlayan üç yükseltme kartından birini seçebilirsiniz: Ateş veya zehirli oklar atabilir, rakiplerinizi yavaşlatabilir, hasarınızı artırabilir veya rakiplerinizin hasarını azaltabilirsiniz. Akıllı taktiksel kararlar verin ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için en iyi stratejiyi bulun.

Yükseltmelerle zafer

Yenilen düşmanlar zaman zaman mücevher düşürür. Bunları bir turun sonunda kulenizin özelliklerini kalıcı olarak iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bu, bir yenilgiden sonra bir sonraki saldırı dalgasına daha donanımlı başlayacağınız anlamına gelir. Oyun sırasında, yendiğiniz her iskelet için dört özelliği geçici olarak iyileştirmek için kullanabileceğiniz altın paralar alırsınız: Hasar, sağlık, iyileşme ve rakiplerinizin geride bıraktığı mücevher sayısı. Ancak, kuleniz yıkılır yıkılmaz bu yükseltmeler sıfırlanır.

Savunma uzmanları için daha fazla aksiyon dolu kule savunma oyunu

Tower Defenders'ı sevdiyseniz, neden popüler klasik Tower Defense Clash'ı oynamıyorsunuz?

Savunma becerilerinizi test edin ve mümkün olduğunca çok dalgayı savuşturun! Tower Defenders'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Tower Defenders

  • Yayın tarihi: 29.|04.|2024
  • Publisher: Inlogic (123)
Tower Defenders