Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ultra Pixel Survive 2

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Ultra Pixel Survive 2
12+
Blind Boat Shooting Master
12+
Mine 2D: Survival Herobrine
12+
Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Ultra Pixel Survive 2

Ultra Pixel Survive 2 - Kahramanlarınızı şöhret ve zafere taşıyın!

Ultra Pixel Survive 2, heyecan verici maceralar boyunca üç kahraman ve kahramandan oluşan bir ekibi kontrol ettiğiniz ve her türlü tehlikeden kurtulmanız gereken piksel görünümlü kapsamlı bir 2D aksiyon oyunudur.

Kendinizi büyülü bir fantezi dünyasına bırakın ve kahraman grubunuzu mümkün olduğunca uzun süre hayatta tutmaya çalışın. Güçlü düşmanlara karşı savaşın ve hayatta kalma ile aksiyon rol yapma oyununun heyecan verici bir karışımını deneyimleyin.

Takımınızı kurun

Oyun prensibini "Ultra Pixel Survive 2: RPG" oyununun uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Çevrimiçi versiyonda da maceranıza başlamadan önce üç kahraman seçmeniz gerekiyor. Başlangıçta, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca üç karakter vardır, ancak oyunda ilerledikçe daha fazla maceracının kilidini açabilirsiniz. Örneğin, rüzgar büyüsünde ustalaşmış bir kılıç ustası olan Lance veya ateş büyüsünde uzmanlaşmış yetenekli bir büyücü olan Violet var. Her kahramanın farklı özellikleri ve kullanabileceğiniz iki özel yeteneği vardır.

Hayatta kalmak için savaşın

Maceracı grubunuzu bir araya getirdikten sonra, büyülü 2D oyun dünyasına doğru yola çıkıyorsunuz. Orada karakterlerinizi "A" ve "D" tuşlarıyla veya dokunmatik ekrandaki düğmelerle hareket ettirirsiniz. Fare ile saldırın, yetenekleri seçin ve ekrandaki düğmelere basarak nesnelerle etkileşime geçin. "Değiştir" düğmesiyle, o anda hangi becerilerin gerekli olduğuna bağlı olarak ekibinizin üyeleri arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Ekibinizle birlikte devasa oyun dünyasını keşfedin, canavarlarla savaşın ve alet ve diğer nesneleri yapmak için kaynak toplayın. İnşaat menüsünde, balçık canavarları ve diğer tehlikelerle savaşmanıza yardımcı olacak savunmalar inşa edebilirsiniz. Kristal portallarda istila etkinlikleri başlatın: düşman orduları saldırır ve ödüller almak için onları püskürtmeniz gerekir. Saldırıları savuşturmak ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için stratejik ve taktiksel becerilerinizi kullanın.

Düşman dalgalarını savuşturmakla meşgul olmadığınızda, güçlü patronların onları yenmenizi beklediği karanlık mağaraları ve zindanları da keşfedebilirsiniz.

Başarı için takım olun

Tıpkı bir rol yapma oyununda olduğu gibi kahramanlarınızın ihtiyaçlarıyla ilgilenin: Örneğin, malzemeleri toplayın ve bunları yemek pişirmek için kullanın veya savaşçılarınızın ekipmanlarını geliştirmek için çeşitli hammaddeler çıkarın.

Ayrıca maceracılarınızın becerilerini geliştirmek için altın ve mücevher toplayabilir veya benzersiz yeteneklere sahip yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Kendi kişisel kahraman grubunuzu bir araya getirin ve onları oyun tarzınıza uyarlayın.

Cesur maceracılar için daha fazla dövüş oyunu

Ultra Pixel Survive 2'yi beğendiyseniz, neden canavar ordularına karşı bir krallığı savunup Tower Defense Clash oynamıyorsunuz?

Piksel görünümlü harika bir fantezi dünyasını keşfedin ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için kahramanlarınızın farklı yeteneklerini kullanın! Ultra Pixel Survive 2'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Ultra Pixel Survive 2

Ultra Pixel Survive 2
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat