Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hero Story: Monsters Crossing

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Hero Story: Monsters Crossing

Hero Story: Monsters Crossing - Kötü canavarlarla ve derin vadilerle yüzleşin!

Hero Story: Monsters Crossing, kahramanınızı uçurumlardan güvenli bir şekilde geçirmek için doğru uzunlukta köprüler oluşturmanız gereken zorlu bir beceri oyunudur.

Oyun prensibini "Stick Hero" uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda köprü inşa etmek için farenin sol tuşunu veya dokunmatik ekranı kullanıyorsunuz. Fare düğmesini ne kadar uzun süre basılı tutarsanız, ahşap kiriş o kadar uzun olur. Fare düğmesini bıraktığınızda köprüyü platformlar arasına yerleştirirsiniz.

İyi bir muhakeme gösterin ve platformlar arasındaki mesafeyi doğru tahmin edin. Köprünüz çok kısa veya çok uzun olursa kahramanınız suya düşer ve oyun sona erer. Maceranız sırasında bir sonraki platforma güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olması için güçlendiriciler kullanın. Muhtemelen en önemli güçlendirme, kahramanınız canavarlardan biriyle karşılaşmadan önce onu yenmek için etkinleştirmeniz gereken "Attack"dır.

Enerji kaynağınıza dikkat edin

Ancak dikkatli olun: güçlendirmeler size sadece sınırlı bir kaynağa sahip olduğunuz enerjiye mal olur. Bu yüzden hangi yeteneği ne zaman kullanacağınızı dikkatlice düşünün ve bunları yalnızca oyunun kritik anlarında kullanın.

Bölümlerde topladığınız paralarla yeni enerji satın alabilirsiniz. Ödüllerinizi kahramanınız için yeni kostümler satın almak için de kullanabilirsiniz, örneğin seviyelerde bir ninja olarak koşmak için.

İyi bir hayal gücü gösterin ve kahramanınızla suya düşmeden mümkün olduğunca çok mesafe kat edin. Ne kadar uzağa gidebilirsiniz?

Tahmin uzmanları için daha fazla mini oyun

Hero Story: Monsters Crossing'den keyif aldıysanız, neden Draw In'de iyi bir orantı duygusu gösterip figürlerin dış hat uzunluğunu tahmin etmiyorsunuz?

Sağduyunuzu gösterin ve karakterinizi kendi yaptığınız köprülerin üzerinden mümkün olduğunca uzağa yönlendirin! Hero Story: Monsters Crossing oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hero Story: Monsters Crossing

Hero Story: Monsters Crossing

Üye Yorumları