Hollywood Fashion Police

Tüm yaş grupları için onaylandı
626   x Likes244x Dislikes

Hollywood Fashion Police - hiçbir moda günahının geçmesine izin vermeyin!

Hollywood Fashion Police, dört Hollywood divasını kötü görünümlerinden kurtarıp onları yeniden şekillendirebileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur.

Herkesin kötü bir günü vardır ve makyaj yaparken ve makyaj yaparken işler ters gidebilir. Hollywood Moda Polisi olay yerinde ve etkilenen yıldızlara kapsamlı bir makyaj sunuyor. Kirli makyaj ve garip kıyafet kombinasyonları, kırmızı halıda veya diğer günlük podyumlarda pek iyi görünmüyor.

Bu yüzden kızları daha iyi şekillendirin ve önce uyumsuz makyaj çeşitlerini değiştirin. Ardından abiye, boho, edgy ve rocky ve atletik stillerde dört yeni görünümü bir araya getirebilirsiniz. Eşleşen elbiseleri, etekleri, pantolonları ve üstleri her stilden ceket ve montlarla birleştirin. Yeni bir saç modeli, takı, şapka ve bir el çantası veya sırt çantası ile kıyafeti tamamlayabilirsiniz. Hollywood moda polisinin bile şikayet edecek bir şeyi olmayacak!

Şimdi dört yeni, uyumlu kıyafeti bir araya getirin ve Hollywood Fashion Police'i KralOyun'da ücretsiz çevrim içi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Hollywood Fashion Police

Hollywood Fashion Police

Oynanma sayısı:
98
Yayın tarihi:
23.|02.|2022
Üretici:
Bitent (218)

x