Hollywood Stars Designer Outfits

Tüm yaş grupları için onaylandı
68%
105   x  oylandı0x  oynandı

Hollywood Stars Designer Outfits - idollerinizi taklit edin!

Hollywood Stars Designer Outfits, dört arkadaşınızı en sevdikleri yıldızların görünümünde giydirebileceğiniz kapsamlı bir giydirme oyunudur.

Dört arkadaş, rüya fabrikasındaki ünlü idollerini taklit etmek ve sevdikleri yıldızlar gibi giyinmek isterler. Farklı kıyafetleri bir ünlü gibi kombinlemek için sayısız olasılık sizi bekliyor. İster 90'lardan bir grunge görünümü, ister bir baddie, hatta özellikle kadınsı bir görünüm olsun, her şeyi birleştirebilir ve dört kızın gerçekten havalı ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Karıştır ve eşleştir burada oyunun adı! Dört kızın her birinin tasarım kıyafetlerden oluşan ayrı bir gardırobu vardır. Sevimli kıyafetlerin yanı sıra havalı sokak kıyafetleri, dar ve gösterişli elbiseler veya hırpalanmış grunge görünümü de kullanılabilir. Onları nasıl şekillendireceksin? Uyumlu bir saç modeli seçmeyi unutmayın. Kep ve şapkalar, el çantaları ve takılar da kullanılabilir.

Ancak makyaj da ihmal edilmemelidir. Dikkati gözlere çekmek için değerli taşlar veya güçlü renkler kullanın ve bir stil yönünü belirtmek veya görünümü zıt bir şekilde tamamlamak için makyajı uygun kıyafetlerle birleştirin.

Büyük yıldızları taklit edin, farklı stilleri birleştirin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Hollywood Stars Designer Outfits oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Hollywood Stars Designer Outfits

Hollywood Stars Designer Outfits

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
07.|10.|2022
Üretici:
Bitent (201)

x