Human Wheel

Tüm yaş grupları için onaylandı
74%
69   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Human Wheel - bitiş çizgisine birlikte yuvarlanın!

Human Wheel tamamen takım çalışmasıyla ilgilidir: Bu eğlenceli arcade oyununda, yol boyunca toplayabildiğiniz kadar çok insan toplayın ve dev bir tekerlek oluşturmak için onları birleştirin. Bir seviyeyi geçmek için en az bir kişi bitiş çizgisine ulaşmalıdır.

Engellerden ve uçurumlardan kaçınmaya çalışın, çünkü burada ekip üyeleriniz boşlukları kapattığında veya tekerleğiniz için merdivenler inşa ettiğinde "Peope Wheel" parçalarını otomatik olarak kaybedeceksiniz. 
Ayrıca pistteki paraları da toplayın. Bunları başlangıç grubunuzdaki katılımcı sayısını artırmak için kullanabilir veya paraların değerini artıran bir yükseltme satın alabilirsiniz.

Bitişe ulaşmak için nereye doğru yuvarlandığınızı dikkatlice düşünün. Birkaç yumurta kırmadan omlet yapamazsınız! Genellikle İnsan Çarkınız için bir engelin üzerinde duran kişileri almak faydalı olur. Örneğin, engeli aşmak için iki kişi kaybederseniz, ancak tepede dört yeni kişi alırsanız, her şeyi doğru yapmış olursunuz.

Ekibinizle kaç seviyeyi tamamlayabilirsiniz? Akrobatik becerilerinizi şimdi gösterin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Human Wheel oynayın! 

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Human Wheel

Human Wheel

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
25.|07.|2022
Üretici:

x