Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ice Cream Roller!

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jetpack Joyride
12+
Obby Parkour Ultimate
6+
Ice Cream Roller!
0+
Lawn Mower
0+
Cowboy Swing
6+
Super Steve Adventure
6+
Cyber Surfer Skateboard
12+
Vex 3 Xmas
12+
Cubefield
0+
Slime Road
0+
The Flood Runner 2
12+
My Pocket Blacksmith
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Ice Cream Roller!

Ice Cream Roller! - Dondurma kepçenizi bitiş çizgisine yuvarlayın!

Ice Cream Roller! bir dondurma kepçesini yarış pistleri üzerinde yuvarladığınız ve engellere çarpmadan malzemeleri toplamaya çalıştığınız yazlık bir beceri oyunudur.

Pembe dondurma kepçenizi fare veya dokunmatik ekranla kontrol edin ve engel parkurlarında güvenli bir şekilde yönlendirin. Yol boyunca meyve toplayın ve mümkün olduğunca çok buz tarlasından geçin. Her ikisi de topunuzun boyutunu artıracaktır, ancak dikkatli olun: Hareketli duvarlarla, sallanan baltalarla veya diğer engellerle çarpışırsanız kütle kaybedersiniz. Eğer bir çarpışma olursa ve topunuz çok küçükse, oyun biter. Bu yüzden hızlı tepkilerinizi gösterin ve kirazları, kivileri, muzları ve diğer birçok malzemeyi toplayın!

Sonsuz sayıda seviye boyunca yuvarlanın ve lezzetli tatlıyı sabırsızlıkla bekleyen çocuğu mutlu etmek için mümkün olan en büyük dondurma kepçesiyle seviyenin sonuna ulaşmaya çalışın. Acıkmaya mı başladınız? En çok hangi dondurma aromasını seviyorsunuz?

Becerilerinizi geliştirmek için daha fazla aksiyon dolu mini oyun

Ice Cream Roller!'ı sevdiyseniz, neden Tallman Run parkurunda becerilerinizi test edip çubuk figürünüzün büyümesine izin vermiyorsunuz?

Dondurma kepçenizi sonsuz sayıda seviye boyunca yuvarlayın ve engellerden kaçının! Ice Cream Roller! oynayın! Şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi!

Oyun hakkında bilgi:

Ice Cream Roller!

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 23.|01.|2024
  • Publisher: GameDistribution (1562)
Ice Cream Roller!

Üye Yorumları