Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Arks: Sail And Build

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Idle Mole Empire
0+
Jelly Merger
0+
Zoocraft
0+
Hospital Hustle
0+
Idle Desert Life
0+
Cargo Ship
0+
Idle Mine & Merge
0+
Idle Beauty Salon Tycoon
0+
End Of War
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Arks: Sail And Build

Idle Arks: Sail And Build - yolculuğunuz sizi nereye götürecek?

Idle Arks: Sail And Build, görevinizin bir gemi inşa etmek ve insanları ve hayvanları kurtarmak olduğu heyecan verici bir boşta oyundur!

Dünyayı su bastı ama sen kendini küçük bir salda kurtarmayı başardın ve denizde yüzüyorsun. Neyse ki, salınızı genişletmek için bir tıklamayla toplayabileceğiniz çok sayıda ahşap yüzer. Daha fazla platform eklemek veya mobilya veya yelken gibi yeni öğeler oluşturmak için "İnşa" modunu kullanın veya açık mavi noktalara tıklayın. Odun veriminiz için size bir bonus veriyorlar. Hazine sandıkları, örneğin belirli başarılar elde ettiğinizde elde ettiğiniz elmaslarla açılabilir. Yolda, görevlerinde sana yardımcı olacak diğer kazazedeleri kurtar. Ayrıca size bonus verecek hayvanları da toplayabilirsiniz. Salınızı tamamen işlevsel bir gemiye yükselttiğinizde, küçük mürettebatınız bir sonraki seviyeye başlamak için yeni alanlara yelken açabilir. Burada yine küçük bir salla başlıyorsunuz, ancak daha büyük ve daha iyi bir tekneyi daha hızlı inşa edebilmeniz için ekibinizi koruyun. Geminizle herkesi kurtarmayı başarabilecek misiniz?

Şimdi açık denizlerde heyecan verici bir boşta maceraya başlayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Idle Arks: Sail And Build oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Arks: Sail And Build

  • Oynanma sayısı: 37.918
  • Yayın tarihi: 28.|09.|2021
  • Publisher: GameDistribution (1509)
Idle Arks: Sail And Build

Üye Yorumları