Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Factory Domination

Tüm yaş grupları için onaylandı

Informationen zum Spiel

Not: Video sembolü olan düğmeler, bir reklamı izledikten sonra size bir ödül verir. Görmek istemiyorsanız X'e tıklayarak oyun penceresini kapatmanız veya “No ”a tıklamanız yeterlidir.

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Factory Domination

Idle Factory Domination - Bir fabrika imparatorluğu kurun!

Idle Factory Domination, ekonomik bir imparatorluk oluşturmak için arazi satın almanız ve üretim zincirleri kurmanız gereken eğlenceli bir boşta kalma oyunudur.

Başarılı bir girişimci olun ve servetinizi artırmak için şirketinizin üretim süreçlerini optimize edin! Oyun prensibini “Factory World: Connect Map” uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda, arazi satın almak ve sürekli genişlemek için haritadaki altıgen alanlara da dokunuyorsunuz. Mal üretmek ve para kazanmak için fabrikalar ve hammadde kaynakları içeren alanlar elde etmek için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın: Yel değirmenlerinizi tahılla, kereste fabrikalarınızı odunla ve çelik fabrikalarınızı demirle besleyin.

Kazancınızı yeni arazi satın almaya veya üç yükseltmeden birine yatırabilirsiniz: gelirinizi artırın, fabrikalarınızın üretim hacmini artırın veya çevrimdışıyken oyun parası kazanmaya devam etmenizi sağlayın.

Bir bölgedeki tüm altıgenleri satın aldıktan sonra yeni alanların kilidini açabilirsiniz. İmparatorluğunuzu genişletin ve beş farklı kıtada endüstriler kurun. Küresel şirketinizi yönetin ve kârınızı en üst düzeye çıkarın!

Zeki yatırımcılar için daha fazla yönetim oyunu

Idle Factory Domination'ı sevdiyseniz, neden emlakçılıkta şansınızı denemiyorsunuz ve Merge Towns'da stratejik becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz?

Üretim zincirleri kurun, yeni araziler satın alın ve mali durumunuzu iyileştirin! Idle Factory Domination oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Factory Domination

Idle Factory Domination