Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Cargo Skates
0+
Capybara Evolution: Clicker
0+
Idle Hotel Empire
0+
Idle Factory Domination
0+
Trolley Fun
12+
City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+

Idle Hotel Empire

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Hotel Empire

Idle Hotel Empire - Kendi otelinizi yönetin!

Idle Hotel Empire, bir oteli yönetebileceğiniz ve genişletebileceğiniz eğlenceli bir boşta kalma oyunudur.

Bir otel imparatorluğunun patronu olun ve her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olun. Sadece birkaç çalışanı olan küçük bir binada başlayın ve lüks bir otele doğru ilerleyin.

Fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın ve personelinizin üzerine tıklayarak işlerini yapmalarını sağlayın. Oda görevlisi ile odayı temizleyin, asansör görevlisi ile misafirlerinizin bavullarını lobiye taşıyın ve belboy ile bavulları resepsiyona götürün. Bir iş zincirini tamamladığınızda, odaları yükseltmek ve iş süreçlerini otomatikleştirmek için kullanabileceğiniz oyun parası alırsınız.

Para toplayın, otelinizi genişletin ve misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni katlar ekleyin. Standart otel odaları, kafe-bistrolar, delüks odalar, kurumsal müşteriler için toplantı odaları, VIP odaları, sonsuzluk havuzları, fitness salonları ve tabii ki muhteşem başkanlık süiti inşa edin. Gelirinizi artırın ve şehirdeki en iyi otel olun!

Zeki girişimciler için daha fazla yönetim oyunu

Idle Hotel Empire'ı sevdiyseniz, Idle Mining Empire'da neden bir madencilik şirketini finansal başarıya ulaştırmayasınız?

İş akışlarını optimize edin ve şirketinizi beş yıldızlı bir otele dönüştürün! Idle Hotel Empire'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Hotel Empire

Idle Hotel Empire
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat