Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Mole Empire

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Mole Empire

Idle Mole Empire - Zenginliğe giden yolu kazın!

Idle Mole Empire, tünellerde daha fazla kaynak çıkarmak için bir köstebek ekibine yardım ettiğiniz eğlenceli bir boşta kalma oyunudur.

Çalışkan köstebeklerin maden imparatorluklarını kurmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Ancak bunun işe yaraması için mümkün olduğunca çok kaynak çıkarmaları gerekiyor.

Tek bir tünelle başlıyorsunuz. Bir tıklama oyununda her zaman olduğu gibi, köstebeğe tıklayarak kayaları çıkarmasını ve tünelin girişine itmesini sağlıyorsunuz. Daha sonra hammaddeleri yüzeye çıkarmak için asansörü çalıştıran köstebeğe tıklıyorsunuz. Orada onları toplamak zorundasınız ve bunun için para kazanacaksınız.

Bu parayla işinizi kolaylaştıracak ve kârınızı artıracak birçok yükseltme satın alabilirsiniz. Köstebeklere yardım etmek için ek işçiler satın alarak kazma, yükseltme ve toplama işlemlerini otomatikleştirin. Ardından yeni maden kuyuları açmaya ve verimlerini artırmak için mevcut olanları geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Hiçbir yerde gecikme olmaması için iş zincirinizin her halkasını ustalıkla genişlettiğinizden emin olun. Çok fazla kaynak sağlayan kuyular iyidir, ancak hammaddeler çok yavaş toplanırsa, kârınızı azaltacaktır!

Hiçbir yerde gecikme olmaması için iş zincirinizdeki her bir halkayı ustalıkla genişlettiğinizden emin olun. Çok fazla kaynak sağlayan kuyular iyidir, ancak hammaddeler çok yavaş toplanırsa kârınız azalır!

Giderek daha verimli bir madencilik şirketi kurun ve daha derine inin! Özellikle harika olan şey, eğer işlerini önceden otomatik hale getirdiyseniz, çalışkan köstebeklerinizin siz etrafta olmadığınızda bile çalışmaya devam edecek olmasıdır.

Daha heyecan verici Idle Oyunları

Idle Mole Empire'ı sevdiyseniz, neden çölde bir grubun hayatta kalmasını sağlayıp Idle Desert Life oynamıyorsunuz?

Maden imparatorluğunuzu kurun ve çalışkan köstebeklerinize yardım edin! Idle Mole Empire'ı KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Mole Empire

Idle Mole Empire

Üye Yorumları