Influencers Pool Party

Tüm yaş grupları için onaylandı
66%
44   x  oylandı0x  oynandı

Influencers Pool Party - havalı plaj kıyafetlerini stilize edin!

Influencers Pool Party, yüzme havuzunda geçirilecek bir gün için üç kadını giydirdiğiniz eğlenceli bir yaşam tarzı oyunudur.

Sosyal medyada da ünlü olan üç kız arkadaş, güneyde geçirdikleri yaz tatili boyunca vakitlerini havuz başında geçirmeyi seviyor. Burada dinlenebilir veya yüzmeye gidebilirler. Ve belki de birlikte havuz partisi yapabilecekleri hoş insanlarla bile tanışırlar! Bunun için renkli bir bikini veya yüzme kostümü seçin. Bikini üstleri ve altları birlikte kullanılabilir, ancak aynı zamanda karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Influencer'lar ayrıca şık bir yüzme kıyafeti ile iyi giyinmişlerdir. Uyumlu bir saç modeli ve koruyucu büyük bir şapka ekleyin.

Güneş gözlükleri, takılar ve doğru yüzme gereçleriyle havuzda geçireceğiniz bir günün önünde hiçbir engel yok! Losyon sürmeyi unutmayın! Meyveli kokteyller veya lezzetli bir dondurma tatlı bir serinlik sağlar ve küçük bir parti dekorasyonu ile özellikle iyi bir ruh hali. 

Bu yeni giydirme oyununda yaz eğlencelerinin tadını çıkarın ve KralOyun'da Influencers Pool Party'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Influencers Pool Party

Influencers Pool Party

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
31.|08.|2022
Üretici:
Bitent (194)

x