Reklam
70%
Oyunu ver
280  x oylandı

Insta Princesses: Rockstar Wedding

Rockstar Wedding - gelin ve damat ve nedime tarzı!

Rockstar Wedding, gelin ve damadın yanı sıra nedimeleri düğün için abartılı bir rock estetiğinde şekillendirebileceğiniz harika bir moda oyunudur.

Önce üç nedime için eşleşen kıyafetleri bir araya getirin ve makyajla başlayın. Bu düğün için biraz daha koyu olabilir ve bir piercing de eksik olmamalıdır. Ardından sallanan bir elbise seçin - mor ve kırmızı gibi koyu ve zengin renkler, pullar veya siyah ve altın rengi bir elbise mevcuttur. Siyah naylon çoraplar ve şapka, koyu renkli taç veya sivri uçlu kasvetli güneş gözlükleri gibi aksesuarlarla kombinleyin. Gotik ve punk'a geçiş öğeleri, bireysel vurgular sağlar. Güzel bir koyu çiçek buketi, mücevher ve yeni bir saç modeli ile nedimeler kesinlikle iyi bir figür kesecek. Gelin Elsa ise sade ya da seksi beyaz bir elbise giyebileceği gibi koyu renk bir gelinlik de giyebilir. Ayrıca damadını kadife bir ceket ve deri eldivenlerle sallanan bir kıyafetle veya uzun saç yelesine açık gri bir takım elbiseyle giydirebilirsiniz.

Gerçekten farklı bir düğün! Birbirinden güzel kombinasyon olasılıklarını kaçırmayın ve Rockstar Wedding'i KralOyun'da ücretsiz online oynayın!

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Insta Princesses: Rockstar Wedding

Insta Princesses: Rockstar Wedding

Oynanma sayısı:
15.319
Yayın tarihi:
08.|09.|2021
Üretici:
Bitent (157)