Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Jelly Merger

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Jelly Merger

Jelly Merger - Sevimli balçık şekillerini birleştirin!

Jelly Merger, daha yüksek ve daha yüksek puanlar elde etmek için gülleleri farklı geometrik balçık şekillerinden sektirmeniz gereken eğlenceli bir boşta kalma ve birleştirme oyunudur.

Jöle şekillerinizi yerleştirebileceğiniz 4 x 4'lük bir tahta üzerinde oynarsınız. Tahtanın üst kısmında sürekli olarak tek bir yöne top fırlatan bir top bulunur. Bu toplar jöle şekillerinizden birine çarptığında, para şeklinde puanlar alırsınız. Bir Pachinko oyunu gibi, topları aşağıya doğru ne kadar çok zıplatırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Bu parayla yeni şekiller satın alabilirsiniz.

Aynı jöle şekillerinden ikisini birleştirdiğinizde, toplar üzerinden zıpladığında size daha fazla para kazandıran yeni bir şekil elde edersiniz. Ayrıca geometrik şekil, topların hangi yönde zıplayacağını da belirler. Jöle şekillerini oyun alanına ustalıkla yerleştirin, böylece gülleler mümkün olduğunca sık ileri geri zıplar. Bir sonraki seviyeye geçmek için saniye başına geliriniz belirli bir değeri aşmalıdır. Bu, üstteki bir çubukla gösterilir.

Bir seviye tamamlandığında, top kendini yeniden hizalar ve maksimum zıplama sayısına tekrar ulaşmak için goo şekillerinizi buna göre hareket ettirmeniz gerekir. Seviye atladıkça, daha yüksek seviyelerdeki jöle şekillerini satın alabilirsiniz, bu da birleştirmeyi daha da kolaylaştırır!

Daha havalı Birleştirme Oyunları

Eğer Jelly Merger'ı seviyorsanız, neden Royal Ranch Merge & Collect oynamıyorsunuz?

Yüksek skoru hedefleyin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Jelly Merger oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Jelly Merger

Jelly Merger