Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Jewel Halloween

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Match Mart
0+
Garden Tales 4
0+
Pool Party 3
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Jewel Halloween

Jewel Halloween - ürkütücü bir 3'lü eşleştirme oyunu!

Jewel Halloween, çok sayıda balkabağı, hayalet ve diğer korkunç oyun parçalarını birleştirebileceğiniz atmosferik bir mücevher oyunudur.

Şimdi ürkütücü olmaya başladı! Jewel Halloween'de 300 seviyelik Cadılar Bayramı temalı mücadelelerde oynayın! Balkabağı, şeker, kafatası ve elma şekeri desenli üç veya daha fazla kareyi eşleştirerek temizleyin. Elinizde yalnızca seviyeye göre değişen belirli sayıda hamle vardır. Buna ek olarak, yanlarındaki eşleşen çizgide üç motifi eşleştirerek kekleri temizlemek gibi diğer görevleri de tamamlamanız gerekir. Ayrıca, renk jokeri olarak hizmet veren ve çok sayıda renkli ikram içeren sakız makinesi gibi özel jetonlar da kazanabilirsiniz. Uzun küme zincirleri ile diğer sıra veya sütun kırıcıları da kazanabilirsiniz.

Güçlendirmeler Jewel Halloween'de de mevcuttur. Renkli ikramlardan birini hemen parçalamak için çekici veya bir engeli temizlemek için testereyi kullanın. Dinamit büyük patlamalara neden olur!  Bir seviyeyi tamamlamadan önce kazandığınız hayalet puanlarınızla bu güçlendiricileri satın alabilirsiniz.

Hayalet puanlardan bahsetmişken: Onları sadece tek tek seviyelerde kazanmakla kalmayın, Başarılar kazanın veya kazanmak için her gün giriş yapın!

Daha fazla ücretsiz Cadılar Bayramı oyunu

Jewel Halloween'i beğendiyseniz, Cadılar Bayramı kategorimize göz atın ve kendiniz için daha ürkütücü çevrimiçi oyunlar keşfedin!

Atmosferik olaylarla dolu bir sonbahar havasına girin ve Jewel Halloween oyununu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Jewel Halloween

  • Yayın tarihi: 09.|10.|2022
  • Publisher: Inlogic (120)
Jewel Halloween

Üye Yorumları