Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Jewels Classic

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Hexa Blast Puzzle
0+
Crystal Connect
0+
Forgotten Treasure 2
0+
Jewels Blitz 6
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Unicorn Kingdom
0+
Pop Jewels
0+
Super Hexbee Merger
0+
Kitty Jewel Quest
0+
Fish Story 2
0+
Jewels Classic
0+
Gem Stacker
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Birleştir
  4. Jewels Classic

Jewels Classic - Uzun mücevher zincirleri oluşturun!

Jewels Classic, puan kazanmak için her zaman aynı mücevherlerden en az üçünü eşleştirebileceğiniz eğlenceli bir mücevher oyunudur.

Onları temizlemek ve puan kazanmak için ışıltılı mücevherlerden en az üçünü eşleştirin. Seviye hedefi her zaman üst ortada gösterilir. Bir sonraki seviyeye geçmek için gösterilen puan sayısına ulaşmaya çalışın. Daha fazla mücevheri birleştirirseniz, daha fazla puan getirecek ve hatta çevredeki mücevherleri kaldıracak özel bir parlayan mücevher alacaksınız. Mücevher zincirlerinin tüm sütunlarını, satırlarını ve hatta L şekillerini oluşturabilir misiniz? Dörtlü zincirler de tüm sütunları ve sıraları temizleyerek yeni parlayan taşlar için yer açacaktır.

Kazandığınız seviyeler için Jewels Classic size güçlendiriciler satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar verir. Çekiç, bir bomba mücevheri ve bir süper mücevher kullanın. Çekiç ile herhangi bir mücevheri kaldırabilirsiniz, bomba mücevher özellikle yüksek bir patlama gücüne sahiptir ve süper mücevher herhangi bir renkle birleştirilebilir. Daha sonra kendi rengini alır ve aynı renkteki tüm mücevherleri oyun alanından temizler. Günlük ödüller ve meydan okumalarla ekstra oyun parası kazanın ve gününüzdeki küçük molaları çevrimiçi bir tur oynamak için kullanın.

Uzun Match3 oyun eğlencesi için daha fazla Jewels oyunu

Jewels Classic'i sevdiyseniz, neden Diamond Rush 2 oynamıyorsunuz?

En güzel elmasları, zümrütleri, safirleri ve yakutları şimdi birleştirin ve Jewels Classic'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Jewels Classic

Jewels Classic
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat