Kawaii Among Us

6 yıldan itibaren onaylandı
72%
103   x  oylandı0x  oynandı

Aramızda Kawaii - tarz sevimli ekip arkadaşları ve sahtekarlar!

Kawaii Among Us, ünlü Amoung Us astronotlarını Japon şirinlik estetiği tarzında şekillendirebileceğiniz sevimli bir çocuk oyunudur.

Aramızda, amacınız Sahtekar'ı bulmak, peki ya aradaki görev için ekstra sevimli ekip arkadaşları giydirirseniz? Japon kawaii estetiği tam da bunun için uygun - burada çocuksu, renkli ve özellikle sevimli yuvarlak şekiller hakim. Toplam beş Aramızda karakter tasarlayın ve onları her türlü kawaii özelliğiyle donatın.

Onlara bir sürü sevimli yüz özellikleri veya hayvan yüzleri verebilir, üzerlerine komik şapkalar veya başka şeyler koyabilir ve hemen pastel renklerde bir uzay giysisi veya yepyeni bir kostüm seçebilirsiniz. Bir Minyon takımına ne dersiniz, yoksa daha çok sevimli bir köpek yavrusu veya fil mi seviyorsunuz? Kıyafeti parlak renklerde yeni bir saç modeli, bir sırt çantası veya bir balonla tamamlayabilirsiniz. Ardından uzay gibi uygun bir arka plan veya pembe kalpler veya mor çizgiler olan başka bir alan seçin ve hain avı başlayabilir!

Mürettebatınızı şimdi özellikle sevimli ekip arkadaşları ve sahtekarlarla donatın ve KibaGames'te ücretsiz çevrim içi Kawaii Aramızda oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Kawaii Among Us

Kawaii Among Us

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
13.|03.|2022
Üretici:
Bitent (180)

x