Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Kings And Queens Match

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Kings And Queens Match

Kings And Queens Match - Kraliyete özgü bir 3'lü eşleştirme macerası yaşayın!

Kings And Queens Match, kraliyet motiflerini birleştirmeniz ve çeşitli görevleri tamamlamanız gereken kapsamlı bir 3'lü Eşleştirme oyunudur.

"Royal Match" uygulamasından da bildiğiniz gibi kendinizi büyülü bir fantezi dünyasına bırakın ve Prenses Bella ile heyecan verici bir macera yaşayın!

Taçları, kalkanları ve elmasları eşleştirin ve oyundan çıkarmak için en az üç aynı kraliyet motifini birleştirin. Kendinize zorlu seviye hedefleri belirleyin ve örneğin, belirli sayıda taşı temizleyin veya oyun alanındaki yabani otları temizleyin. Ustalaştığınız her seviye sizi haritada ve Bella ile hazine avınızda daha da ileriye götürecek.

Büyülü eserler ve destansı güçlendiriciler kullanın

Uzun sembol zincirlerini birleştirerek ve tüm satırları veya sütunları kıran güçlendiriciler kazanarak güçlü kombolar oluşturun. Gökkuşağı güçlendiricisi ile tek bir renkteki tüm taşları aynı anda kaldırabilirsiniz. Sıkıştığınızda güçlü güçlendiriciler kullanın ve taşları yok etmek veya sahada değiştirmek için kraliyet bombalarını, çekiçleri ve sihirli değnekleri kullanın.

Çeşitli görevleri tamamlayın ve yüzlerce seviye boyunca savaşın. Başarıyla tamamladığınız her seviye için, güçlendiricileriniz için yeni şarjlar satın almak için kullanabileceğiniz paralar alacaksınız.

Kraliyet sarayına gidin ve hazineler, ejderhalar ve kalelerle dolu büyülü bir dünyada gerçek bir kraliçe veya kral gibi oynayın!

Ortaçağ hayranları için daha fazla 3'lü eşleştirme eğlencesi

Kings And Queens Match'i sevdiyseniz, neden Heroes Of Match 3'ün büyülü dünyasında taşları birleştirmiyorsunuz?

Prenses Bella'ya yardım et ve eşleştirme becerilerini kanıtla! KralOyun'da King And Queens Match oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Kings And Queens Match

Kings And Queens Match