Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+
Speed Master
6+
Mr Racer: Car Racing
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver - Moda bebeklerle sürüş eğlencesi!

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver, heyecan verici araba yarışları yapmanız ve hediyeler toplamanız gereken popüler L.O.L. Moda Bebeklerinin yer aldığı oyun serisinin son bölümüdür.

Çirkin Milenyum Kızları için harika hediyeler kazanmak ve retro slot makinesinde bir yarış sürücüsü olarak becerilerinizi kanıtlamak için arcade salonunda Neonlicious'a katılın.

Yarış pistindeki üç şerit arasında geçiş yapmak için arabayı "D" ve "A" ile, ok tuşlarıyla veya dokunmatik ekranla kontrol edin. Yol boyunca mümkün olduğunca çok hediye toplayın ve 60 heyecan verici seviyede becerinizi kanıtlayın. Tüm hedefleri tamamlarsanız seviye başına en fazla üç yıldız kazanabilirsiniz.

Arabanızın aküsünün bitmemesi ve arabanın bozulmaması için yol boyunca engellerden ve çukurlardan kaçının. Yerdeki mavi alanlar pilinizi yeniden şarj edecektir.

OMG Powergirls için güçlü güçlendirmeler

Hızlı tepki verin ve tüm hediyeleri otomatik olarak size çeken pistteki mıknatısları yakalayın veya sınırlı bir süre için kazancınızı ikiye katlayan bir puan çarpanı toplayın.

Her turdan sonra hediyeleri mağazada kullanabilir ve arabanız ve güçlendiricileriniz için pratik iyileştirmeler satın alabilirsiniz.

Orijinal film müziğiyle coşun

Kazandığınız yıldızlarla, L.O.L. orijinal film müziğinden yeni, havalı şarkıların kilidini açarsınız; bunları her seviyede kendiniz seçerek en sevdiğiniz müziğin ritmiyle yolu güvensiz hale getirebilirsiniz.

Müziğin sesini açın, hediyeler kazanın ve arkadaşlarınız Royal Bee, Chloe Pepper ve O.M.G. moda ekibinizin geri kalanını şaşırtın!

Popüler bebeklerle daha havalı yaşam tarzı oyunları

Eğer L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver'ı seviyorsanız, neden L.O.L. Kızları için mükemmel kıyafetleri bulup L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio!

Bu retro yarış oyununda tepki becerilerinizi kanıtlayın ve L.O.L. arkadaşlarınız için hediyeler kazanın! L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver

Üye Yorumları