Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio

L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio - L.O.L bebeklerine stil verin!

L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio, 22 popüler L.O.L. bebeğini stil görevlerinde giydirebileceğiniz kapsamlı bir giydirme oyunudur!

Popüler bebekler Royal Bee, Neon Licious, Lady Diva ve Swag'ın yanı sıra 18 L.O.L. Surprise! arkadaşı daha bu moda oyununda yer alıyor. Bebekleri kendi fikirlerinize göre mi giydirmek istediğinize yoksa moda görevlerini yerine getirmeyi mi tercih edeceğinize kendiniz karar verin.

Cool Girl gibi özel moda temalarına veya stillerine göre kıyafetler oluşturun. Stil Görevleri menüsünde bebeğinizin görevi geçmek için hangi kıyafetleri ve aksesuarları giymesi gerektiğini görebilirsiniz. Bunu yapmak için mağazaya gidin ve L.O.L. bebeklerinize giydirmek için oyun içi parayla uygun kıyafetler satın alın. Podyumda, bebek modeller moda anlayışlarını kanıtlayacak ve daha fazla kıyafet için beğeni ve para kazanacaklar. Güzel bir arka plan oluşturun, en sevdiğiniz pozu seçin ve LOL bebeklerinin sosyal medya kanallarına yükleyebilecekleri bir fotoğraf çekin.

Ünlü bebeklerle daha fazla yaşam tarzı oyunu

Eğer L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio oyununu sevdiyseniz, Monster High kızlarıyla Barbie Saç Moda Salonu veya Monster Girls Missing Summer oynamaya ne dersiniz?

Modaya uygun moda denemeleri yapın, havalı stil görevlerini tamamlayın ve MGA Entertainment marka dünyasının resmi çevrimiçi oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 13.|10.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1562)
  • Üretici: MGA (2)
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio

Üye Yorumları