La Colombiana: Encanto Maker

Tüm yaş grupları için onaylandı
15   x Likes4x Dislikes

La Colombiana: Encanto Maker - Madrigal ailesinin tarzı!

La Colombiana: Encanto Maker, popüler "Encanto" filmindeki kadın karakterleri şekillendirebileceğiniz güzel bir giydirme oyunudur.

"Encanto" İspanyolca sihir ya da büyü anlamına gelen bir terimdir ve aynı zamanda sayısız sihirli yetenekle kutsanmış Kolombiyalı Madrigal ailesini konu alan yeni bir Disney filminin de adıdır.

Madrigal büyükanne ve büyükbabası üçüz çocuklarıyla birlikte genç bir çift olarak iç savaştan kaçarken, onlara aile üyelerine her türlü sihirli yeteneği veren sihirli bir mum verilir. İyileştirici güçler, büyük kuvvet ve gerçek zarafet, ailenin kadınlarını ve aynı zamanda erkeklerini ayırt eden doğaüstü niteliklerden sadece birkaçıdır. Genç Mirabel'e harika bir hediye verilmemiştir ama o, ailesine ve Casita'nın büyülü evine hizmet ederken cesareti ve kararlılığıyla bunu telafi eder.

La Colombiana: Encanto Maker'da Abuela Alma, kızları Pepa ve Julieta ve torunları Dolores, Isabela, Luisa ve tabii ki Mirabel gibi en sevdiğiniz kadın karakteri yaratın. Encanto'nun büyüsünü yakalamak için işlemeli elbiseler, şallar veya pançolar gibi birçok güzel geleneksel giysiyi ve mum gibi aksesuarları kullanın. Birçok fiziksel özellik de yeni karakterler yaratmak için birleştirilebilir. Encanto Maker'ı sihirli kapılar veya Kolombiya ormanları gibi uygun bir arka planla tamamlayabilirsiniz.

Madrigal kadınlarından en çok hangisini seviyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin ve KralOyun'da La Colombiana: Encanto Maker oyununu ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
La Colombiana: Encanto Maker

La Colombiana: Encanto Maker

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
10.|08.|2022
Üretici:

x