Light Academia vs. Dark Academia

Tüm yaş grupları için onaylandı
74%
59   x  oylandı0x  oynandı

Light Academia vs Dark Academia'ya karşı - dört genç akademisyenin tarzı!

Light Academia vs Dark Academia, dört kızı modaya uygun entelektüel estetikle şekillendirebileceğiniz modaya uygun bir giydirme oyunudur.

Academia estetiği, İngiliz üniversite kültüründen ve tipik kıyafet kurallarından pek çok öğe alıyor. Light Academia açık tonları, Dark Academia ise daha koyu tonları kullanır. Her iki renk paletinde de bej ve kahverengi tonlarının yanı sıra tipik tatarn desenli yeşiller veya klasik siyah da bulunabilir. Ekoseler ve glen ekoseler, yünlü trikolar, blazer ceketler ve uzun paltolar gibi İngiliz akademik görünümüne katkıda bulunur. Sonuçta, eski üniversite binaları ve kütüphaneler bazen oldukça cereyanlı olabiliyor.

Kıyafet için uzun ve kısa kalem etekler veya pileli etekler, süveterler, gömlekler, bluzlar ve klasik kumaş pantolonlar kullanın. Muhafazakar görünüm, modern saç modelleri ve takılarla biraz gevşetilebilir. Gözlükler, bereler veya diğer şapkalar ve büyük veya küçük deri çantalar da lüks akademik görünümü temsil eder. Ayrıca dört kız öğrenciye veya akademisyene yurt veya ofis için kitap, gazete, bir fincan çay veya çiçek verin.

En çok hangi görünümü beğendiniz? Şimdi öğrenin ve KralOyun'de ücretsiz çevrimiçi Light Academia vs Dark Academia oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Light Academia vs. Dark Academia

Light Academia vs. Dark Academia

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
21.|09.|2022
Üretici:
Bitent (202)

x