Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Live Avatar Maker: Girls

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Makeup Girl Game
6+
Festival Besties
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. Live Avatar Maker: Girls

Live Avatar Maker: Girls - Kişisel avatarınızı oluşturun!

Live Avatar Maker: Girls, avatarınızın yüzünü isteklerinize göre özgürce tasarlayabileceğiniz kapsamlı bir makyaj oyunudur.

İster havalı bir gotik görünüm, ister şık bir alışveriş kraliçesi veya güzel bir anime görünümü isteyin, hayal gücünüzün sınırı yok! Çok çeşitli yüz özellikleri arasından seçim yaparak karakterinizi oluşturun ve kaydırıcılarla görünümü daha da özelleştirin.

Hayalinizdeki görünümü bulana kadar farklı unsurları birleştirerek doğru saç stilini seçin. Ardından bir saç rengi seçin ve daha fazla ayrıntı için kaydırıcıyı kullanın. Bu şekilde diğer yüz özelliklerinin görünümünü de tanımlayacaksınız. Avatarınızın gülümseyip gülümsemediğine veya rahat görünüp görünmediğine, burnunun ne kadar büyük olduğuna ve hangi rujun stilin geri kalanına en iyi uyacağına siz karar verirsiniz.

Ardından yaratımınızı çok çeşitli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Belki şık küpeler veya klas bir kolye avatarınıza yakışır? Ayrıca modaya uygun gözlükler, saç aksesuarları veya eşarplarla kendi kişisel stilinizi yaratabilirsiniz.

Son olarak, modelinizin üst gövdesi için kıyafet seçin ve ellerinin görünüp görünmeyeceğini ve fotoğraf için onlarla poz verip vermeyeceğini belirleyin. Arka planın görünümünü ve rengini seçin ve kişisel avatarınız hazır! Özellikle havalı: Eğer üzerine tıklar ve fareyi hareket ettirirseniz, karakteriniz sizi gözleriyle takip edecektir!

Daha yaratıcı kız oyunları

Eğer Live Avatar Maker: Girls'i sevdiyseniz, neden kendi prensesinizi yaratıp Princess Avatar oynamıyorsunuz?

Kendi avatarınızı oluşturun ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Live Avatar Maker: Girls oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Live Avatar Maker: Girls

Live Avatar Maker: Girls

Üye Yorumları