Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Lost Heroes

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Geometry Subzero
6+
Leo's Trail Of Glory
6+
Only Up Parkour 2
6+
Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
The Flood Runner 2
12+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Lost Heroes

Lost Heroes - Üç Kahraman, Tek Macera!

Lost Heroes, bulmacaları çözmek ve canavarları yenmek için farklı karakterler arasında ustaca geçiş yapmanız gereken aksiyon unsurları içeren heyecan verici bir bulmaca platform oyunudur.

Kendinizi büyülü bir dünyaya bırakın ve kötü büyücüyü yenmek için bir göreve çıkın. Bunu yapmak için, üç cesur kahramandan oluşan bir gruba farklı ortamlardaki 18 seviye boyunca rehberlik edeceksiniz. Büyülü ormanı keşfedin, karanlık zindanlarda savaşın ve buzlu dağlara tırmanın. Lost Heroes'da bulmacaları çözmek ve düşmanları birlikte yenmek için karakterlerinizin farklı yeteneklerini ustaca kullanmanız gerekecek. Karakterleri hareket ettirmek için WASD tuşunu ve zıplamak için boşluk çubuğunu kullanın. Koşmak için Shift tuşunu, savaşmak için CTRL tuşunu ve kahramanın özel yeteneğini kullanmak için Z tuşunu kullanın. Tab tuşu ile istediğiniz zaman karakterler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bir barikatı aşmanız veya bir düşmanı yenmeniz mi gerekiyor? Bu, şövalye için bir görev gibi görünüyor. Yoldaşlarından daha fazla cana sahip ve belirli duvarlar için bir koçbaşı taşıyor. Ayrıca Z tuşunu arkadaşları için bir atlama platformu olarak kullanabilir. Büyücü daha kırılgandır, ancak uzun mesafelere ateş topu fırlatabilir ve boşluk tuşuna iki kez basarak peleriniyle uçurumların üzerinden süzülebilir. Ninja, zıplama gerektiren tüm görevler için uzmandır. Boşluk çubuğuna iki kez basarak herkesten daha yükseğe zıplayabilir ve hatta duvardan duvara zıplayabilir. Bir kahraman ya da kadın kahraman olun ve cesur savaşçılarınızı zafere taşıyın!

Daha fazla platform bulmaca oyunu

Lost Heroes'u sevdiyseniz, neden Super Ninja Plumber oynamıyorsunuz!

Heyecan verici bir fantezi dünyasında seyahat edin, bir kahraman olun ve KralOyun'da ücretsiz olarak Lost Heroes oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Lost Heroes

Lost Heroes