Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Madness Driver Vertigo City

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Offroad Island
0+
Madness Driver Vertigo City
12+
Base Jump Wingsuit Flying
12+
Racing Island
6+
Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Fat Cat Life
6+
Clean The Ocean
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Madness Driver Vertigo City

Madness Driver Vertigo City - Tehlikelerle dolu pistlerde yarışın!

Madness Driver Vertigo City, tek başınıza veya çiftler halinde çılgın sokak yarışlarına katılabileceğiniz aksiyon dolu bir simülasyondur.

Spor arabanızı WASD ile kontrol edin ve Shift tuşu ile nitro hız artışını etkinleştirin. Gaza basın ve iki farklı oyun modunda yarışın:

  • "Racing" modunda, 10 heyecan verici yarışta sürüş becerilerinizi kanıtlamanız gerekiyor. Ancak dikkatli olun - pistlerde sadece rakipleriniz değil, aynı zamanda arabanızı ele geçirmek için dışarı çıkan yangın fırtınaları, enkaz çığları ve dev köpekbalıkları gibi olağandışı tehlikeler de bekliyor. Tüm engelleri atlatın ve oyun parası kazanmak ve bir sonraki yarışa katılmaya hak kazanmak için bitiş çizgisini ilk siz geçin.
  • "Free Drive" modunda sürüş becerilerinizi geliştirin ve geniş oyun dünyasını özgürce keşfedin. Nefes kesici gösteriler için çok sayıda rampa ve döngü sizi bekliyor.

Arkadaşlarınıza meydan okuyun

Her iki oyun modunu da bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Heyecan verici yarışlarda birbirinize karşı yarışın veya en ekstrem gösterileri kimin yapabileceğini görün.

Seviyelerden kazandığınız ödüllerle yeni spor arabaların kilidini açın ve Lamborghini gibi her zamankinden daha hızlı arabalarla pistlerde yarışın.

Arkadaşlarınızla adrenalin patlaması için daha havalı yarış oyunları

Madness Driver Vertigo City'den hoşlandıysanız, neden Night City Racing'de iki oyunculu modda şehirde yarışmıyorsunuz?

Çılgın engel yarışlarında sürüş becerilerinizi kanıtlayın, tüm tehlikelerin üstesinden gelin ve spor arabanızı bitiş çizgisine güvenle getirin! Madness Driver Vertigo City oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Madness Driver Vertigo City

Madness Driver Vertigo City