Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mahjong Kitchen

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Solitaire Mahjong Farm 2
0+
Mahjong Chain
0+
Garden Tales Mahjong 2
0+
Mystic Mahjongg
0+
Mahjong At Home: Scandinavian Edition
0+
Mahjong Seasons 2
0+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Space Pet Link
0+
Dream Pet Dimensions
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Garden Tales Mahjong
0+
Mahjongg Dimensions
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Mahjong
  4. Mahjong Kitchen

Mahjong Kitchen - Bir yemek kitabını tariflerle doldurun!

Mahjong Kitchen, yemek pişirme ve restoranlar hakkında eğlenceli bir mahjong oyunudur.

İçecek veya yiyecek tariflerini keşfedin ve para kazanmak ve yeni tariflerin kilidini açmak için doğru malzemeleri başarıyla toplayın. Portakal suyuna veya lezzetli bir ahududu spritzerine ne dersiniz? Yeterince tarif öğrendiğinizde, restoranınızda sipariş alabilirsiniz. Bir sonraki seviyede, siparişteki içecek veya yemek için ihtiyacınız olan meyveleri veya malzemeleri bulmanız gerekecek. Daha fazla para kazanmak ve müşterilerinizi mutlu etmek için tüm meyveleri toplayın ve örneğin sipariş edilen meyve suyunu karıştırın. Bu şekilde içecekler, çorbalar, salatalar ve ana yemekler için daha fazla tarifin kilidini açabilir ve böylece restoranınızı başarıya götürebilirsiniz.

Oyun fare veya parmak ile oynanır. Taşları kaldırmak için eşleşen taş çiftlerine tıklayın. Mahjong'da sadece açıkta kalan taşları birleştirebileceğinizi unutmayın. Eğer hala bitişik taşlar varsa, onları henüz kullanamazsınız. Seviyeler sırasında emrinizde jokerler vardır. Karelerdeki taşları karıştırmak için çırpma telini, bir çifti vurgulamak için kibriti veya olası hamleleri belirtmek için ampulü kullanın.

Lezzetli yemeklerle daha fazla Mahjong oyunu

Mahjong Kitchen'ı beğendiyseniz Solitaire Mahjong Farm'ı da denemelisiniz.

Şimdi yemek kitabınızın tüm sayfalarını doldurun, mutfağı fethedin ve Mahjong Kitchen'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Mahjong Kitchen

Mahjong Kitchen

Üye Yorumları