Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mahjong Magic Islands

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Mahjong Magic Islands
0+
Crystal Connect
0+
Solitaire Mahjong Farm 2
0+
Mahjong Chain
0+
Garden Tales Mahjong 2
0+
Mystic Mahjongg
0+
Mahjong At Home: Scandinavian Edition
0+
Mahjong Seasons 2
0+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Space Pet Link
0+
Dream Pet Dimensions
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Mahjong
  4. Mahjong Magic Islands

Mahjong Magic Islands - Uçan adaları kurtarın!

Mahjong Magic Islands, heyecan verici bir maceraya atıldığınız yaratıcı bir mahjong oyunudur.

Uçan adaların dünyası tehlikede ve onu sadece siz ve sihriniz kurtarabilir! Maceranıza, diğer dünyalara açılan kapıyı açmanız gereken sihir okulunda genç bir sihirbaz olarak başlayın. Büyülü bir tılsımın ve diğer büyülü eşyaların tüm parçalarını bulun ve büyü kitabınızda bir araya getirin.

Birçok seviyede heyecan verici mahjong zorluklarını çözün ve tüm taşları oyun alanından kaldırın. Puan çarpanını artırmak ve bonus puanlar kazanmak için aynı çiftleri hızlıca bulmaya çalışın. Mümkünse tüm seviyeleri üç yıldızla tamamlayın ve yeni kart setlerinin kilidini açmak için altın paralar kazanın.

Büyülü adaların bir kahramanı veya kahramanı olun

Kedi sahibinizle birlikte heyecan verici bir yolculuğa çıkın: Uçan Londra gibi büyülü yerleri ziyaret edin veya Paris'te bulutların üzerinde süzülen Eyfel Kulesi'ne hayran kalın. Mistik efsanevi yaratıklarla tanışın ve büyülü adaları tekrar güzel bir yere dönüştürmek için her istasyonda seviye hedefini tamamlayın!

Maceracılar ve dünya gezginleri için daha fazla masa oyunu

Mahjong Magic Islands'ı sevdiyseniz, Mahjong Story 2'de dünya turuna çıkmaya ve heyecan verici maceralar yaşamaya ya da Mahjongg Dark Dimensions oynamaya ne dersiniz?

Taşları tahtadan kaldırın ve sihri uçan adalara geri getirin! Mahjong Magic Islands'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Mahjong Magic Islands

Mahjong Magic Islands