Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Match Adventure

16 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Reklam
 1. Ana
 2. Birleştirme
 3. Üçünü Eşleştirme
 4. Match Adventure

Match Adventure - sincapların köyünü yeniden inşa et!

Match Adventure, sevimli bir sincapla birlikte ormanda bolca eğlence yaşayabileceğiniz ve yok edilen hayvan köyünü yeniden inşa edebileceğiniz harika bir Match 3 oyunudur.

Sincap hanım Gemmy, büyük ormanda kaybolan kardeşi Jonny'yi arıyor. Ayrıca sincap yuvası ve tüm hayvan köyü yok edildi! Onu yeniden inşa et ve bir sürü fındık, madeni para ve elmas topla. Sayısız seviyede oynayın, ipuçlarını ve kaynakları toplayın ve dün gece ne olduğunu öğrenmek için orman sakinleriyle konuşun.

Match Adventure nasıl oynanır

Match Adventure'da, her seviyede aynı karolardan en az üç veya daha fazlasını bağlayarak onları tahtadan çıkarın ve puan ve jeton kazanın.

 • Daha büyük kümelerle, oyun alanında özellikle geniş alanları patlatmanıza yardımcı olan bomba, roket veya dinamit gibi güçlendirmeler kazanabilirsiniz.
 • Kürek gibi diğer güçlendirmeler, tek tek karoları tahtadan çıkarmanıza veya değiştirmenize yardımcı olur. Çok fazla seçenek!
 • Ardından, sevimli kuşların kilidini açmak veya yaban mersini toplamak gibi Match Adventure'daki seviye hedeflerini tamamlayın ve sahadan belirli sayıda farklı karo alın.
 • Yanlarındaki üç karoyu birleştirerek ahşap kirişler gibi engelleri aşın.

İpuçları ve püf noktaları - sincap köyü nasıl kurtarılır

Kazandığınız fındık ve madeni paralarla sincap köyünü yeniden inşa edebilirsiniz. Bunu yapmak için ormandaki hayvanlarla konuşun ve seviyelerdeki yolculuğunuzda size faydalı olacak değerli ipuçları alın ve daha fazla dünyanın kilidini açın. Match Adventure, diğer birçok 3 Win oyununda bulamayacağınız bir hikaye ve sayısız heyecan verici özellik sunuyor.

 • Köyü ve binaları yeniden inşa ederek itibar kazanın ve kazandığınız elmaslarla yeniden inşa sürecini hızlandırın.
 • Mücevherlerle daha fazla dekorasyon satın alabilir, binaları keşfedebilir ve Gemmy ve Jonny için güzel bir ev inşa edebilirsiniz.
 • Sınırlı sayıda hamle ile bir seviyeyi tamamlayamazsanız, bir can kaybedersiniz veya onu kurtarmak için elmasları da kullanabilirsiniz.
 • Ancak endişelenmeyin, bazen oyun süresi, güçlendiriciler ve elmaslar bile kazanırsınız - sadece Çarkıfelek'i deneyin, değerli Başarı kartlarını toplayın veya oyunun ipuçlarını göz ardı ederek elde edebileceğiniz Asi gibi gizli Başarılar kazanın.

Harika bir hikayeye sahip daha fazla ücretsiz mücevher oyunu

Match Adventure'ı sevdiyseniz, neden Garden Tales ve Match Arena da oynamıyorsunuz?

Ve maceraya atıl! Sevimli sincaplara yardım edin ve Kraloyun'te Match Adventure'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi: