Merge & Decor

Tüm yaş grupları için onaylandı
64%
20   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Merge & Decor - Hayalinizdeki evi yenileyin!

Merge & Decor, eşyaları birleştirebileceğiniz, yıldızları toplayabileceğiniz ve evinizi yenileyebileceğiniz yeni bir birleştirme oyunudur!

Başlangıçta, oyun alanınız sınırlıdır ve bağlamak için yalnızca temizlik malzemeleriniz vardır. Eşleşen öğeleri birleştirin ve ardından kilidini açmak için kilitli oyun alanlarına sürükleyin. Bu sayede oyun alanınız artacak ve daha fazla nesneyi birleştirebilecek ve mutfak eşyaları, mobilyalar, yiyecekler veya oyuncaklar gibi daha fazla kategori kullanabileceksiniz.

Yakında insanlardan da siparişler alacaksınız. Onları istekleriyle birlikte oyun alanının üzerinde göreceksiniz. Eşyayı hatırladıktan sonra, yeşil onay işaretine tıklayabilir ve eşyayı teslim edebilirsiniz. Tüm bunlar için para ve yıldız alırsınız. Yıldızlarla odalarınızı yenileyebilir ve döşeyebilirsiniz. Hangi zemin ve duvar rengini seçeceksiniz? Giriş holünden başlayın, ardından oturma odasına ve evin diğer tüm odalarına girin. Oyun parasını kutuları açmak veya çeşitli güçlendiriciler satın almak için de kullanabilirsiniz.

Bir evi dekore edebileceğiniz daha rahatlatıcı birleştirme oyunları

Merge & Decor'u sevdiyseniz, Home Makeover'ı da oynamalısınız!

Yandaki kapının ardında seni ne bekliyor? Hayalinizdeki evi şimdi dekore edin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Merge & Decor oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Merge & Decor

Merge & Decor

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
04.|03.|2023
Üretici:

x