Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Merge & Decor

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Merge & Decor

Merge & Decor - Hayalinizdeki evi yenileyin!

Merge & Decor, eşyaları birleştirebileceğiniz, yıldızları toplayabileceğiniz ve evinizi yenileyebileceğiniz yeni bir birleştirme oyunudur!

Başlangıçta, oyun alanınız sınırlıdır ve bağlamak için yalnızca temizlik malzemeleriniz vardır. Eşleşen öğeleri birleştirin ve ardından kilidini açmak için kilitli oyun alanlarına sürükleyin. Bu sayede oyun alanınız artacak ve daha fazla nesneyi birleştirebilecek ve mutfak eşyaları, mobilyalar, yiyecekler veya oyuncaklar gibi daha fazla kategori kullanabileceksiniz.

Yakında insanlardan da siparişler alacaksınız. Onları istekleriyle birlikte oyun alanının üzerinde göreceksiniz. Eşyayı hatırladıktan sonra, yeşil onay işaretine tıklayabilir ve eşyayı teslim edebilirsiniz. Tüm bunlar için para ve yıldız alırsınız. Yıldızlarla odalarınızı yenileyebilir ve döşeyebilirsiniz. Hangi zemin ve duvar rengini seçeceksiniz? Giriş holünden başlayın, ardından oturma odasına ve evin diğer tüm odalarına girin. Oyun parasını kutuları açmak veya çeşitli güçlendiriciler satın almak için de kullanabilirsiniz.

Bir evi dekore edebileceğiniz daha rahatlatıcı birleştirme oyunları

Merge & Decor'u sevdiyseniz, Home Makeover'ı da oynamalısınız!

Yandaki kapının ardında seni ne bekliyor? Hayalinizdeki evi şimdi dekore edin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Merge & Decor oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Merge & Decor

Merge & Decor

Üye Yorumları