Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Merge Fruit Time

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Merge Fruit Time

Merge Fruit Time - Meyveleri birleştirin!

Merge Fruit Time, aynı tür meyveleri daha büyük meyveler halinde birleştirmeniz gereken eğlenceli bir birleştirme oyunudur.

Oyun prensibini muhtemelen Japon bulmaca video oyunu "Suika Game "den biliyorsunuzdur; bu oyunda çilekleri, elmaları, portakalları ve diğer birçok meyveyi ustalıkla birleştirerek oyuna adını veren karpuzu elde etmeniz gerekir.

Oyunun bu versiyonunda, üzerinde neşeli yüzler bulunan meyveleri de oyun alanına bırakıyorsunuz. Meyvelerin 2D seviyede nereye düşmesi gerektiğini kontrol etmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanıyorsunuz. Aynı türden iki meyve karşılaşırsa, bir sonraki en büyük meyveyi oluşturmak için birleşirler. Oyun alanında çok fazla üzüm, şeftali ve kavun varsa ve bir meyve en üstteki çizgiye ulaşırsa oyun sona erer.

Karpuz Oyunu profesyoneli olmak için ipuçları ve püf noktaları

  • Eşit olmayan meyveler karşılaştığında birbirlerinden sekerler. Aynı meyveleri birbirine değecek ve birleşecek şekilde çarparak oyunun fiziğini kendi yararınıza kullanın.
  • "Yukarı" göstergesi oyun alanının sol üst köşesinde yer alır. Her başarılı bağlantıda şarj olur. Dolduğunda, yukarıdan bir yıldız düşer ve dokunduğu tüm meyveleri bir sonraki daha büyük meyve türüne dönüştürür.
  • Tahtanın altındaki bir ok size meyvelerin sırasını gösterir, böylece hangi meyvenin hangisiyle birleştiğini bilirsiniz.

Her meyve çiftiyle puanınız için daha fazla puan toplayın ve yüksek puana giden yolda oynayın! Karpuza ulaşabilecek misiniz?

Suika oyun mekaniği hayranları için daha fazla birleştirme eğlencesi

Merge Fruit Time'ı sevdiyseniz, neden Number Jelly Pop'ta sayıları birleştirip matematik becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz?

Meyveleri birleştirin ve yeni bir yüksek skor belirleyin! Merge Fruit Time oyununu KralOyun'da şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Merge Fruit Time

Merge Fruit Time

Üye Yorumları