Mermaid Underwater Sand Castle Deco

Tüm yaş grupları için onaylandı
99   x Likes28x Dislikes

Mermaid Underwater Sand Castle Deco - Ariel ve evinin stilini!

Mermaid Underwater Sand Castle Deco, deniz kızı ailesinin su altındaki evini temizleyip yeniden tasarlayabileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur.

Su altında bile sakinler güvenli ve temiz bir şekilde yaşamak istiyor. Bu yüzden her şeyden önce, çöpü bir çöp kutusuna boşaltın ve okyanusların kirliliği hakkında bir şeyler yapılmasına yardımcı olun. Plastik ve eski araba lastikleri suya ait değildir. Ardından Ariel ve arkadaşlarına stil verin ve en güzel taçları, asaları, omuz köftelerini, tricornları ve balık kuyruklarını kullanın! Su altında tıpkı karada olduğu gibi parıldayabilir ve parlayabilir.

Ama bu ne? Kale mutfağında rosto yandı! Ateşi söndürün ve mutfağı zevkinize göre yenileyin. Yeni pişirme bezleri, taze çiçekler ve resimler, yeni bir kesme tahtası, tencere, tencere, tabak ve kupalar mevcuttur. Ve elbette pişirme ve fırınlama olacak: renkli kekler ve diğer lezzetli yemekler de yerini bulacak. Böylece su altı evi yeniden prezentabl hale geliyor!

Şimdi ortalığı topla ve resifteki kraliyet duvarlarına yeni bir soluk getir! Kraloyun'te Mermaid Underwater Sand Castle Deco ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Mermaid Underwater Sand Castle Deco

Mermaid Underwater Sand Castle Deco

Oynanma sayısı:
2.772
Yayın tarihi:
12.|11.|2021
Üretici:
Witchhut (83)

x