Milk For Cat

Tüm yaş grupları için onaylandı
122   x Likes58x Dislikes
Reklam

Milk For Cat - beyninizi eğitmek için tüylü bulmaca eğlencesi!

Yavru kedi acıktı ve ısmarlamak istiyor - biraz kedi sütüne ne dersiniz? Küçük yaratığa yardım edin ve Milk For Cat'teki süt kutularını açın, böylece sütün doğrudan kedinin ağzına akması sağlanır. En üstteki süt barı dolduğunda, bu dört ayaklı arkadaşınızın dolu olduğu ve bölümü kazanmış olduğunuz anlamına gelir.

Bu sevimli zeka oyununda çözülmesi zorlaşan 45 seviye var. Bazı kartonları doğrudan keserek açabilirsiniz, bazılarını ise asılı oldukları ipi kesmeniz gerekir. Doğru yere düşmelerini sağlamak için mükemmel anı bekleyin. Döndürmek için platformlara dokunabilir veya tıklayabilirsiniz. Bunu yaparak, sütün kediye mümkün olduğunca az kayıpla inmesi için doğru açıyı bulun. Kare süt kutuları keskin kenarlı engellerin üzerine düştüğünüzde patlayarak açılacaktır.

Bir hata yaparsanız veya çok fazla süt dökerseniz, sağ üst köşedeki kavisli ok ile yeniden başlat düğmesine tıklayarak istediğiniz zaman bir seviyeyi tekrarlayabilirsiniz.

45 seviyenin tamamında yavru kediyi besleyip mutlu edebilir misin? Deneyin ve şimdi KralOyun'da süt For Cat'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Milk For Cat

Milk For Cat

Oynanma sayısı:
1.127
Yayın tarihi:
04.|02.|2022
Üretici:

x