Modern Witch Street Style Fashion

Tüm yaş grupları için onaylandı
55   x Likes22x Dislikes

Modern Witch Street Style Fashion - dört kentsel kıyafeti bir araya getirin!

Modern Witch Street Style Fashion, dört büyülü ve modern kıyafeti bir araya getirebileceğiniz eğlenceli bir Cadılar Bayramı oyunudur.    

Dört cadı yeterince eski moda kıyafetlere sahipti, ancak yeni görünümlerinin biraz cadı olmasını istiyorlar. Makyaj için önce uyumlu bir makyaj yapın ve ardından dört yeni kıyafet seçin. Koyu ruj ve göz farı elbette daha çekici görünecek, ancak açık ve narin tonlar da seçilebilir ve modadır.    

Bundan sonra, her cadının stilini dikkate alarak, meclisteki dört arkadaşın her biri için yeni bir kıyafet oluşturabilirsiniz. Modern gotik toplulukların yanı sıra 90'lar görünümüne sahip kot elbiseler de dahildir. Biraz yeşil ve siyah punk rock mı yoksa hafif griyi mi tercih edersiniz? Ve yazlık çekirdek de şu anda sokaklarda popüler. Gerçek bir cadı şapkasıyla büyülü yaratıklar her zaman moda puanları kazanabilir.    

Dört sihirbazı Cadılar Bayramı için görünüşlerini değiştirmeye ikna edebilir misin? Şimdi öğrenin ve Kraloyun'de Modern Witch Street Style Fashion'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Modern Witch Street Style Fashion

Modern Witch Street Style Fashion

Oynanma sayısı:
2.362
Yayın tarihi:
22.|10.|2021
Üretici:
Witchhut (82)

x