Monkey Happy Stage 649

Tüm yaş grupları için onaylandı
74%
38   x  oylandı0x  oynandı

Monkey Happy Stage 649 - Büyükanne Maymun'un bir zaman geçidi açmasına yardım edin!

Haziran ayında, sadece amatör gökbilimcileri heyecanlandırmakla kalmayan nadir bir doğa olayı gerçekleşti: Gezegenler Geçidi! 24 Haziran 2022'de Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn ipe dizilmiş inciler gibi sıralandı. 
Monkey Happy Stage 649'daki yaşlı maymun kadın, gizemli bir zaman portalı açmak için bu özel olaydan yararlanmak istiyor. Ancak bunu tek başına yapamaz - bu yüzden Monkey Go Happy Büyükanneye yardım etmek ve bu göster ve tıkla macerasındaki tüm bulmacaları çözmek size kalmış.  

Ay istasyonundaki astronotların farklı istek ve ihtiyaçları var ve karşılığında görevinizde size yardımcı olabilirler. Ne yazık ki, kasklar aracılığıyla iletişim işe yaramıyor, bu yüzden önce maymunların ne istediğini bulmanız gerekecek. Uzay istasyonunun iç kısmına erişim bulun ve daha sonra sırt çantanızda görünecek olan notu toplayın. Nottaki bilgiler kodları çözmenize ve astronotlara doğru şeyleri getirmenize yardımcı olacak.

İstasyonda bazı teknik sorunlar da var. Örneğin, bir anten eksik olduğu için ay robotu artık kendini yönlendiremiyor. Ayrıca gökyüzündeki yıldızlara ve uzay istasyonunun dışındaki sayılara da dikkat edin. Gezegenler Geçidi için büyükanne maymuna zamanında yardım etmeyi başarabilecek misiniz?

Tüm ipuçlarını bulun, bulmacaları çözün ve portalı açmak için galaktik bir maceraya çıkın! KralOyun'da Monkey Happy Stage 649 oyununu ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Monkey Happy Stage 649

Monkey Happy Stage 649

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
21.|07.|2022
Üretici:
Pencilkids (208)

x