Monkey Happy Stage 673

Tüm yaş grupları için onaylandı
37   x Likes15x Dislikes

Monkey Happy Stage 673 - ülkede yeni bir ev!

Monkey Happy Stage 673, maymunların ülkede yeni bir eve taşınmasını sağlayabileceğiniz eğlenceli bir mini oyundur.

Tüm maymun çetesi ülkede yeni bir ev buldu. Ve tabii ki keşfetmek zorundalar! Bunun gibi eski bir kır evi satın aldığınızda da yapılması gereken çok iş var. Sadece mobilyaları kontrol etmek zorunda değilsiniz, aynı zamanda koyun gibi hayvanlarla da ilgilenmek zorundasınız. Burada temsil edilen maymunların her biri farklı eşyalar istiyor. İçlerinden biri badminton oynayarak taşınmanın stres ve gerginliğinden kurtulmak istiyor, diğeri kitap okumak istiyor, bir diğer maymunun önce bir şeyler yemesi gerekiyor ve sonuncusu da rahatlamak ve bir tur top oynamak istiyor. Ama küçük kuzu ne isteyebilir ki? Belki de maymunlardan biriyle ortak bir ihtiyacı vardır?

Her durumda, farklı kodları tekrar birleştirmeniz ve kırmanız gerekir. Bu bulmacaların ipuçlarını yeni maymun evinin duvarlarında bulabilirsiniz. Örneğin, kasanın kapısında bir kod var ama bunu nasıl okuyorsunuz?

Tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir ve maymunların yeni evlerine ve kır yaşamlarına alışmalarına yardımcı olabilir misiniz? Şimdi öğrenin ve Monkey Happy Stage 673'ü KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Monkey Happy Stage 673

Monkey Happy Stage 673

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
13.|10.|2022
Üretici:
Pencilkids (217)

x