Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Monster Girls Missing Summer

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Celebrity Style And Outfits
12+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Princesses Royal Vs Star
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Monster Girls Missing Summer

Monster Girls Missing Summer - son sıcak günler için stil kıyafetler!

Monster Girls Missing Summer, dört öğrenciyi yazın son güzel günleri için şekillendirebileceğiniz mevsimlik bir giydirme oyunudur. 


Monster High'ın kızları yazı özlüyor ve sonbahardan önce biraz yaz hissinin tadını çıkarmak için güneşin son ışınlarından yararlanmak istiyor. Bu güzel gün için onları stilize edin. Öncelikle tabii ki parlak renklerle taze bir makyaja ihtiyacınız var. Özellikle ruj daha güçlü bir renk olabilir. Doğru allığı, maskarayı ve göz farını seçin ve ardından doğru kıyafetleri seçmeye devam edin. Belki arkadaşlarınız sonbahar tatili için güneye bile gidiyordur. Elbette yaz sonu için birkaç kıyafet hazırlamanız gerekecek. 
Yüzme kostümünü yanınıza alın ve havadar ve harika plaj pançoları veya diğer üstlerle kombinleyin. Üstünüz, akıllıca bir üste sarılmış uçuşan bir kumaştan mı yapılmalı? Ya da belki fırfırlı bir bluz? Geniş bir seçim yelpazesi, arzulanan hiçbir şeyi bırakmaz. Yaz sonu kıyafetinizi tamamlamak için sargılar, etekler ve şortlar kullanın.


Monster High Girls'ün saç stilleri de yaza uygun olmalıdır. Kıvırcık veya düz uzun saç modelleri ya da akıllıca bir kabarıklık kıyafeti tamamlayabilir. Aksesuarlar arasında şık güneş şapkaları, kova şapka ve çeşitli güneş gözlükleri yer alıyor. Kızlar havuz kenarında kitap okurken veya cep telefonlarıyla selfie çekerken küpeler ve kolyeler göz alıcıdır. Böyle bir günde bir çanta da olmazsa olmazdır, böylece temel ihtiyaçlarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.


Bu güzel stil eğlencesini kaçırmayın ve KralOyun'de Monster Girls Missing Summer'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Monster Girls Missing Summer

  • Yayın tarihi: 28.|09.|2022
  • Publisher: Bitent (240)
Monster Girls Missing Summer

Üye Yorumları