Monster Girls Rivalry

Tüm yaş grupları için onaylandı
65%
44   x  oylandı0x  oynandı

Monster Girls Rivalry - Hangi kıyafet en havalı?

Monster Girls Rivalry, fantezi okulunun dört öğrencisinin en havalı görünüm için yarıştığı yeni bir giydirme oyunudur.

Monster High'daki kızları giydirin ve hangi öğrencinin en havalı görünümü giydiğine karar verin. Önce makyaj malzemesini seçin. Önce maskara ve göz farı ile gözleri vurgulayın, uygun ruj ile dudakları vurgulayın, fosforlu kalem ve allık kullanın ve gerekirse kontakt lens kullanın.

Makyaj tamamlandıktan sonra sıra kıyafete gelir. Burada modaya uygun kesim ve renklerde üstler, gömlekler, bluzlar, pantolonlar, etekler ve elbiseler kullanabilirsiniz. Neon ve siyah her zaman iyi gider, ancak kırmızı bir etek ve yeşil bir palto da gerçekten göz alıcıdır. Peki ya uyumlu bir grafik tişörte ne dersiniz? Ayrıca kıyafetle uyumlu ceketler ve taytlar seçin. Deri ceketler özellikle havalı elbette, ancak bomber ceketler de bir tutam keskinlik katıyor. Ardından bir saç modeli, göz alıcı takılar, bere gibi modaya uygun şapkalar ve güneş gözlüğü gibi diğer havalı aksesuarlara karar verin. Bir kaykay veya gerçek bir kamera havalılık faktörüne katkıda bulunur. Dört kıyafeti de bir araya getirdikten sonra değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Dört öğrenciden hangisi en havalı giyinmiş? Şimdi öğrenin ve KralOyun'da Monster Girls Rivalry'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Monster Girls Rivalry

Monster Girls Rivalry

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
04.|01.|2023
Üretici:
Bitent (206)

x