Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mr Bean Jump

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mr Bean Jump

Mr Bean Jump - Yüksek skora giden yolu istifleyin!

Bu hızlı reaksiyon oyununda ikonik karakter Bay Bean'i kontrol edin ve mümkün olduğunca çok kasanın üzerine zıplayarak onları daha yüksek bir kuleye istifleyin.

Oyun prensibini 'Stack Jump' uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda, İngiliz karakter Bay Bean'in sağdan ve soldan oyun alanına kayan ahşap kasaların üzerine atlamasını sağlıyorsunuz.

Rowan Atkinson tarafından canlandırılan Bay Bean, sakar Bay Bean'in peluş ayısı "Teddy" ile çeşitli maceralar yaşadığı 1990'lı yılların aynı adlı İngiliz komedi dizisinin ana karakteridir. Dizi, slapstick mizahıyla milyonlarca izleyiciyi güldürdü ve beyaz perdeye ve çizgi diziye uyarlandı.

Yüksek skor nasıl ayarlanır

Şimdi Bay Bean'e son macerasında yardım etmek size kalmış. Karakterinizin zıplamasını sağlamak için fareyi, boşluk çubuğunu veya dokunmatik ekranı kullanın. Hızlı tepkiler verin ve doğru anda zıplayın ki Bay Bean yaklaşan kasaların üzerine güvenli bir şekilde insin. Bunlar onun altında birikerek daha yüksek bir kule oluşturur. Eğer bir sandık tarafından vurulursa, oyun biter.

Zamanlamanız özellikle iyiyse ve kasaları tam olarak üst üste dizerseniz, bonus puanlar alırsınız. Yüksek bir skor yapmayı başarabilir misiniz?

Oyun sırasında, oyun alanının sol tarafında size ödül olarak jeton kazandıracak çeşitli görevler verilecektir. Kazandıklarınızı Bay Bean için yeni arka planlar, kasalar veya komik kıyafetler satın almak için kullanabilirsiniz.

Tepkinizi geliştirmek için daha fazla beceri oyunu

Bay Bean Jump'ı sevdiyseniz, neden zamanlamanızı Stack'te göstermiyorsunuz?

Bay Bean ile kutuların üzerine zıplayın ve yüksek bir skor elde edin! Mr Bean Jump oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Mr Bean Jump

Mr Bean Jump

Üye Yorumları