Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Muscle Man Rush

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Peet Sneak
6+
Space Alien Invaders
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Muscle Man Rush

Muscle Man Rush - Boks şampiyonu olun!

Muscle Man Rush, bir yarış pistinde boks eldivenlerini toplayacağınız ve giderek daha güçlü rakiplere karşı yarışacağınız hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur.

Sadece en hızlı değil, aynı zamanda pistteki en güçlü boksör olduğunuzu kanıtlayın. Karakterinizi fare ile kontrol edin veya otomatik olarak ilerlerken sağa ve sola dokunun. Yol boyunca mümkün olduğunca çok kırmızı boks eldiveni toplayın ve engellerden ustaca kaçının. Her eldivenle seviyeniz artacak ve daha güçlü ve daha güçlü rakiplere karşı yarışabileceksiniz. Ayrıca, karakterinizin duvarlardan ve rakiplerden Süpermen gibi uçmasını sağlayacak güçlendiricileri pistte yakalayın.

Pistte sizi sadece duvarlar ve tuzaklar değil, aynı zamanda zorlu rakipler de bekliyor. Bu dövüşçülerden biriyle çarpışırsanız, yalnızca karakteriniz daha yüksek bir seviyeye sahipse kazanırsınız. Kazandığınızda, rakibinizin seviyelerini emer ve daha da güçlenirsiniz!

Ekstra gücü kullanabilirsiniz, çünkü her seviyenin sonunda özellikle yüksek seviyeli bir canavarla yüzleşmek zorundasınız. Ancak daha güçlüyseniz, onu bir haymaker ile ringin dışına göndereceksiniz!

Boks eldivenlerine ek olarak, yarış pistinde mücevher toplayabilirsiniz. Bunlarla mağazadan şampiyonunuz için komik şapkalar satın alabilirsiniz.

Hırslı sporcularla daha hızlı tempolu mini oyunlar

Muscle Man Rush'ı sevdiyseniz, farklı karakter özelliklerini toplamak ve hayattaki yolunuzu belirlemek için Truth Runner'ı deneyin.

Ringe çıkın ve bir boks efsanesi olun! KralOyun'da ücretsiz olarak Muscle Man Rush oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Muscle Man Rush

Muscle Man Rush