Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Muscle Man Rush

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge And Push 3D
6+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Fireworks Maker Simulator Bang
6+
Hair Challenge Rush
6+
Car Crash Game
12+
Giant Attack
12+
Super Thrower
12+
Jack's Adventure: Supervolcano Halloween
6+
Count Alphabets Rush
6+
Dondurucu Soğuk
12+
Monster Truck Stunt Racing
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Muscle Man Rush

Muscle Man Rush - Boks şampiyonu olun!

Muscle Man Rush, bir yarış pistinde boks eldivenlerini toplayacağınız ve giderek daha güçlü rakiplere karşı yarışacağınız hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur.

Sadece en hızlı değil, aynı zamanda pistteki en güçlü boksör olduğunuzu kanıtlayın. Karakterinizi fare ile kontrol edin veya otomatik olarak ilerlerken sağa ve sola dokunun. Yol boyunca mümkün olduğunca çok kırmızı boks eldiveni toplayın ve engellerden ustaca kaçının. Her eldivenle seviyeniz artacak ve daha güçlü ve daha güçlü rakiplere karşı yarışabileceksiniz. Ayrıca, karakterinizin duvarlardan ve rakiplerden Süpermen gibi uçmasını sağlayacak güçlendiricileri pistte yakalayın.

Pistte sizi sadece duvarlar ve tuzaklar değil, aynı zamanda zorlu rakipler de bekliyor. Bu dövüşçülerden biriyle çarpışırsanız, yalnızca karakteriniz daha yüksek bir seviyeye sahipse kazanırsınız. Kazandığınızda, rakibinizin seviyelerini emer ve daha da güçlenirsiniz!

Ekstra gücü kullanabilirsiniz, çünkü her seviyenin sonunda özellikle yüksek seviyeli bir canavarla yüzleşmek zorundasınız. Ancak daha güçlüyseniz, onu bir haymaker ile ringin dışına göndereceksiniz!

Boks eldivenlerine ek olarak, yarış pistinde mücevher toplayabilirsiniz. Bunlarla mağazadan şampiyonunuz için komik şapkalar satın alabilirsiniz.

Hırslı sporcularla daha hızlı tempolu mini oyunlar

Muscle Man Rush'ı sevdiyseniz, farklı karakter özelliklerini toplamak ve hayattaki yolunuzu belirlemek için Truth Runner'ı deneyin.

Ringe çıkın ve bir boks efsanesi olun! KralOyun'da ücretsiz olarak Muscle Man Rush oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Muscle Man Rush

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 18.|09.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1504)
  • Üretici: YAD (11)
Muscle Man Rush

Üye Yorumları