Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

My Christmas Party Prep

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. My Christmas Party Prep

My Christmas Party Prep - ışıkların parıltısında aşk!

My Christmas Party Prep, baş karakteri Noel ağacının altında aşkıyla buluşmaya hazırlayabileceğiniz romantik bir Noel oyunudur.

Önce kız arkadaşınızı Noel için giydirin ve daha sonra aşkıyla birlikte lezzetli Noel kurabiyelerinin tadını çıkarabilmesi için her şeyi hazırlayın. İlk olarak, bu özel durum için doğru makyajı seçebilirsiniz. Ruj, maskara, göz farı ve allık taze ve heyecan verici bir görünüm yaratmalı, ancak çok da abartılı olmamalıdır. Bir sonraki adımda, kıyafeti bir araya getirebilirsiniz. Bunun için seçkide zaten elbise veya kazak ve etek kombinasyonu gibi eksiksiz kıyafetler bulabilirsiniz. Ya da üst ve alt kısmı kendiniz seçebilir ve zevkinize göre birleştirebilirsiniz. Seçimdeki herhangi bir kıyafet Noel için uygun olacaktır. Güzel bir saç modeli, küpeler ve bir el çantası da bunun bir parçasıdır.

Bayram stilinden sonra kurabiyeleri hazırlayabilirsiniz. Öncelikle hamuru merdane ile düzgün bir şekilde açmalı, ardından doğru çerez kesicileri seçmeli, boşlukları kesmeli ve bundan sonra fırına gitmelisiniz. Kurabiyeler piştikten sonra onları süsleyebilirsiniz. İdeal kurabiyelerinizi yapmak için burada farklı renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Son olarak, tarihin önünde duran tek şey oturma odasını dekore etmektir. Bu yüzden hemen Noel ağacını seçin ve süsleyin! Kreasyonlarınızı tamamladıktan sonra Noel randevusu başlayabilir!

Havada yine aşk var! Şimdi romantik bir ruh hali için şekillendirin ve pişirin ve KibaGames'te ücretsiz çevrimiçi My Christmas Party Prep oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Üye Yorumları