My Perfect Hair Salon

Tüm yaş grupları için onaylandı
44   x Likes25x Dislikes

My Perfect Hair Salon - Üç güzel kafayı şekillendirin!

My Perfect Hair Salon, üç müşterinin saçlarını isteklerine göre şekillendirebileceğiniz ve yapabileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur.

Kuaför salonunuzda üç genç kadın saçlarını sizin yetenekli ellerinize teslim etmek için bekliyor. Üçünün de yeni saç modellerinin nasıl görünmesi gerektiği konusunda farklı istekleri var, ancak saç kesimi veya şekillendirme için hazırlık hepsi için aynı. Saçı su ve özel bir saç sabunuyla yıkar, durular ve fönle kurutursunuz.

İlk müşteri yeni bir saç kesimi istiyor, siz de makası alıp kesmeye başlıyorsunuz. Bu ilk isteği yerine getirdikten sonra saçı boyayabilir ve aksesuarlar takabilirsiniz. İkinci ve üçüncü müşteriler sadece saçlarının şekillendirilmesini istiyor. Yıkadıktan sonra saçı örmeye ve örmeye başlayabilirsiniz. Saç modeli yerine oturduğunda, ona yeni bir renk verebilir ve aksesuarlarla örebilir ya da örgüler veya bukleler için ekstra tutuş olarak kullanabilirsiniz. Acaba müşterileriniz yeni saç modellerinden memnun mu?

Sizin için daha güzel kuaförlük oyunları

My Perfect Hair Salon'u sevdiyseniz, neden Crazy Fantasy Hair Salon'u oynamıyorsunuz?

Şimdi tarağınızı, makasınızı ve saç kurutma makinenizi kapın ve KralOyun'da My Perfect Hair Salon'u ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
My Perfect Hair Salon

My Perfect Hair Salon

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
25.|01.|2023
Üretici:
Bitent (218)

x