My Perfect Rock Band Creator

Tüm yaş grupları için onaylandı
57   x Likes24x Dislikes

My Perfect Rock Band Creator - Çiçeği burnunda dört yıldıza stil verin!

My Perfect Rock Band Creator, kendi müzik grubunuzu giydirebileceğiniz ve sahneyi tasarlayabileceğiniz harika bir giydirme oyunudur!

Geleceğin dört rock yıldızı büyük performanslarını bekliyor ve performanslarının mükemmel olması gerekiyor. Tomurcuklanan yıldızlara stilleri konusunda yardımcı olun ve dört genç kadının her birini havalı, sallanan kıyafetlerle giydirin. Emrinizde iki parçalı takımlar ve elbiseler var, ayrıca etekler veya şortlarla birlikte üstler ve gömleklerden oluşan kıyafetler de havalı görünümler yaratmak için bir araya getirilebilir. Ve aksesuarlar da önemlidir: Bir çift tayt, gerdanlık veya küpeler kadar görünümün bir parçasıdır. Elbette dört kızın saçlarını da sallanan saç modellerine dönüştürün.

Son olarak, ilgili grup üyesine rolleri için doğru enstrümanı verebilirsiniz. Dört rockçıyı da giydirdikten sonra sahneyi tasarlayabilirsiniz. Buna arka plan, uygun ışıklandırma, sahne ve ayrıca davullar dahildir. Burada farklı renkler ve stiller arasından seçim yapın.

Popüler kadın müzisyenlerle daha fazla yaşam tarzı oyunu

My Perfect Rock Band Creator'ı beğendiyseniz, neden My Own Kpop Band oynamıyorsunuz?

Gitar, bas ve davulla müzik yapmayı seviyor musun? O zaman doğru yere geldiniz? My Perfect Rock Band Creator'ı KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
My Perfect Rock Band Creator

My Perfect Rock Band Creator

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
26.|04.|2023
Üretici:
Bitent (218)

x